illustratorde pdf sorunu..

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - illustratorde pdf sorunu.. Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaslar,benim bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim, illustratorde yaptıgım bir menu tasarımı var,kullandıgım resimlerin hepsini embed ettim,fakat "PDF"yaptıgımda benim bilgisayarımda adobe acrobat ta sorunsuz acıyor, bu dosya ...

prometheus2000 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prometheus2000

Grafiker / İstanbul

Alt 08-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaslar,benim bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim,
illustratorde yaptıgım bir menu tasarımı var,kullandıgım resimlerin hepsini embed ettim,fakat "PDF"yaptıgımda benim bilgisayarımda adobe acrobat ta sorunsuz acıyor, bu dosya freehand'de hic acmıyor,isi gonderdigim yerdede embed etmeme ragmen resimler gorunmuyor,beni aydınlatırsanız sevinirim..
isi illustratorden freehand'e kopyalayıp orada pdf yapıorum fakat yine resimler gorunmuyor.baya bi karısık oldukısacası bu dokumanı hem freehandde hemde illustratorde sorunsuz acılacak sekilde PDF dokumanı yapmak istiyorum..(kullanılan programlar illustrator cs3,freehand mx,bilgsyr:mac g5)
simdiden tesekkurler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 08-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resimlerin kanalları ya da cmyk/rgb yüzünden yapıyor olabilir. EPS olarak kaydederseniz FH de açılacak ve sorun çıkarmayacaktır. PDF X4 yapmadıysanız eğer daha önce bide öyle deneyin. Ama daha önce hiç böyle bi problem duymadığımı belirtmeliyim.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap