Illüstratör'de seçili alanı göstermiyor.

Illustrator - Illüstratör'de seçili alanı göstermiyor. Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar. İllüstratörde çalışıyorum. örneğin bi metinin tamamını cmd+a ile seçeriz ya hani, o an metinin seçili olduğuna dair yazının zeminini karartır. Ben her ne yaptıysam o karartı ...

ozbtmn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozbtmn(24)

Grafiker / Konya

Alt 05-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. İllüstratörde çalışıyorum. örneğin bi metinin tamamını cmd+a ile seçeriz ya hani, o an metinin seçili olduğuna dair yazının zeminini karartır. Ben her ne yaptıysam o karartı kayboldu. metini seçiyor hani punto olsun font olsun değiştiriyor ancak harflerin seçili olduğunu göremiyorum . Bilmem derdimi anlatabildim mi ama anlayan varsa lütfen yardımcı olsun Illüstratör'de seçili alanı göstermiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 05-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar. İllüstratörde çalışıyorum. örneğin bi metinin tamamını cmd+a ile seçeriz ya hani, o an metinin seçili olduğuna dair yazının zeminini karartır. Ben her ne yaptıysam o karartı kayboldu. metini seçiyor hani punto olsun font olsun değiştiriyor ancak harflerin seçili olduğunu göremiyorum . Bilmem derdimi anlatabildim mi ama anlayan varsa lütfen yardımcı olsun Illüstratör'de seçili alanı göstermiyor.
cmd+h (windows için ctrl) kısayolunu deneyin

view menüsü altında Hide Edges
Bu mesajdan alıntı yap