Illustrator'de Tabela

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Illustrator'de Tabela ...

Illustrator'de Tabela
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Illustrator'de Tabela

Alt 07-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Selamlar,
Dijital Baskı işlerimi ve bazı tabela tasarımlarımı Corel Draw'da yapıyordum. Illustrator'e geçiş yapmayı düşünüyorum. Bu program dijital baskıya uygun mu? Corel'de tasarım yaparken kullandığım araç gereçler, Illustrator'da var mı? Corel'de olupta Illustrator'da olmayan her hangi bir araç gereç var mı?, yani anlaşılacağı üzre, Illustrator'ü sadece dijital baskı ve tabela tasarımında kullanacağım. Bilgi ve deneyimleriniz için teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

simge3434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

simge3434

Grafiker / İstanbul

Alt 07-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Illustrator corelden çok daha üstün bir program . corelde olmayan bir çok özelliğe sahip. corelde eksik var illustrator de yok.
Bu mesajdan alıntı yap

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 07-06-2010 #3
Çok teşekkür ediyorum, sağolun.
Bu mesajdan alıntı yap
feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-06-2010 #4
Ben kesinlikle katılmıyorum bir adobe kullanıcısı olmama rağmen. İllustrator vektör programları içinde en sağlam altyapısı olan yazılımdır diyebiliriz ama herşey yerine göre. Coreli eklenti ve scriptleri bir de üstüne geniş çalışma alanıyla düşündüğümüzde bu onu bazı endrüstriyel tasarımlarda, tabelacılık ve cam işlerinde özellikle ülkemiz düşünüldüğünde daha üstün yapıyor. Eğer corelde sorun yaşamıyorsan corelde devam et. İşlerin tasarım ağırlıklı olsaydı aiyi dene derdim ama sadece tabela ve digital çıktı yapıyorsun o zaman hiç gerek yok. Üstelik ai sadece corel kullanan birine hiç pratik gelmeyecektir zaten değildir de. Ai yi gelişmiş çizim, illustrasyon, vektör boyama gibi işleriniz varsa tercih edin.
Bu mesajdan alıntı yap

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 24-06-2010 #5
Sayın Feylosoft bu güzel yanıtınız için çook teşekkür ediyorum, kusura bakmayın, yanıtınızı yeni farkettim, saygılarımı sunuyorum.
Bu mesajdan alıntı yap