İllustratörde yaptığım logo ile ilgili sorun var yardım !!

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - İllustratörde yaptığım logo ile ilgili sorun var yardım !! Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar illustrator ile bir logo yaptım ancak bu logomu photoshopta yaptığım kartvizitime eklediğimde logomda pixelleşmeler ve ufak kırılmalar oluyo sorun nedir acaba logom vektörel deil mi deilse nasıl ...

saimsayber isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saimsayber

Webmaster / İstanbul

Alt 21-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar illustrator ile bir logo yaptım ancak bu logomu photoshopta yaptığım kartvizitime eklediğimde logomda pixelleşmeler ve ufak kırılmalar oluyo sorun nedir acaba logom vektörel deil mi deilse nasıl vektör yaparım yardımlarınızı bekliyor İllustratörde yaptığım logo ile ilgili sorun var yardım !!...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 22-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar illustrator ile bir logo yaptım ancak bu logomu photoshopta yaptığım kartvizitime eklediğimde logomda pixelleşmeler ve ufak kırılmalar oluyo sorun nedir acaba logom vektörel deil mi deilse nasıl vektör yaparım yardımlarınızı bekliyor İllustratörde yaptığım logo ile ilgili sorun var yardım !!...
photoshopa yerleştirdikten sonra artık vektör özelliklerini kaybeder. Photoshopta açtığınız belgenin çözünürlüğü nedir? kendi ebadında ve min. 300 dpi olmalı ayrıca logoya bakarken %400-500 gibi değerlerde büyütüpte bakarsanız pikselleşme görmeniz normaldir.
Bu mesajdan alıntı yap
guraykurtoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guraykurtoglu

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-07-2013 #3
photosop=pixel tabanlı
illustrator=vektorel tabanlı
dolayısı ile vektorel çalışma photoshopta pixel tabalıya döner ancak pixel tabanlı bir obje illustratörde vektörel tabanlı olmaz
Bu mesajdan alıntı yap