illustratorden baskı alan Ankara Matbaaları

Baskı - illustratorden baskı alan Ankara Matbaaları ...

darkdevill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 09-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar ankarada illustratörden baskı alan matba bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurmusunuz çoğu matbaa corel kullanıyor buda beni sıkıntıya sokuyor illustratörde hazırladığım çizii basamıyorlar :S

birde bir ricam daha olacak 2 kırımlı broşür şablonu yollarmısınız ai olarak kesim yerleri ile birlikte katlanak yerin 2 mm daha geride olması gerekiyor ama ben eşşeği saglam kazıga bağlamak istiyorum illustratorden baskı alan Ankara Matbaaları
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

nilayyy_nilay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nilayyy_nilay(32)

Grafiker / Eskişehir

Alt 09-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
corelde ai formatını import edebilerek çevirebilirler eps kaydedip göndermeyi denedinizmi?
Bu mesajdan alıntı yap

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 09-07-2009 #3
denedim ama corel açmadı pdf bile açmadı matbaada kendi pcmde açtı pdf ama bu seferde heryeri bozdu
Bu mesajdan alıntı yap

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 09-07-2009 #4
Arkadaşlar yardımcı olabilecek kimse yokmu koca siteden illustratorden baskı alan Ankara Matbaaları
Bu mesajdan alıntı yap
Ferhat07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ferhat07

Grafiker / Antalya

Alt 17-07-2009 #5
dostum yüksek çözünürlükte jpg denedin mi, kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 17-07-2009 #6
300 DPI CMYK JPG verecem matbaaya ama aynı kalıtede olurmu hiç bilemiyorum :S aslında basılan yerler var ama xerox yazıcılarda bastılar güzel sonuç verdi ama matbaaya ilk defa verecem ve sonucun kötü çıkmasından korkuyorum yani corel veya illustratörden direk baskı ile aynı olurmu
Bu mesajdan alıntı yap