İllustrator'den Corele En Kolay Dosya Çekme

Illustrator Dersleri - İllustrator'den Corele En Kolay Dosya Çekme ...

FatihDora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FatihDora(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaş Ai'de çalışırken Matbaamız Çalışmaları Corel Formatında istediği için Çalışmayı bitirdikten sonra EPS (3)'e çevirip corele çekiyordum,Gradientli objelerde sıkıntı oluyordu yüksek çözünlükte TİF yada JPG alıyordum! SVG Formatını keşfettim İllustrator'den Corele En Kolay Dosya ÇekmeD

Save As- SVG yi seçip kaydettiğimde direk corele çekip bırakıyorum,sorunsuz alıyor.. :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HyPnOz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HyPnOz

Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hemen denicem süpermiş bende çok sıkıntı yasıyorum bu konuda tşkler İllustrator'den Corele En Kolay Dosya Çekme
Bu mesajdan alıntı yap
HyPnOz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HyPnOz

Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2010 #3
ee denedim olmadı yıne sorun oluyo gradientler falan :S
Bu mesajdan alıntı yap

FatihDora(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2010 #4
ee denedim olmadı yıne sorun oluyo gradientler falan :S
Arkadaşım benim ayarları print screen yaptım! aynılarını yapıp tekrar bi dene istersen!

Bu mesajdan alıntı yap
SZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SZ(34)

Grafiker / İzmir

Alt 08-01-2011 #5
Aynen bu şekilde yaptım ama corel hata veriyo program çalışmayı sonlandırıyo....
Bu mesajdan alıntı yap

FatihDora(29)

Grafiker / İstanbul

Dosya19
Alt 08-01-2011 #6
Aynen bu şekilde yaptım ama corel hata veriyo program çalışmayı sonlandırıyo....
Ben COREL X3 Kullanıyorum gayet güzel çalışıyor! PrintScreen ile verdiğim ayarlara bak istersen ben bayağı bi kurcalamıştım çünkü İllustrator'den Corele En Kolay Dosya Çekme sonuç: Çalışıyor İllustrator'den Corele En Kolay Dosya Çekme1:

Bakabilirsin istersen. İllustrator'den Corele En Kolay Dosya Çekme1:

Bu mesajdan alıntı yap
metinmert1974 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

metinmert1974(43)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-05-2011 #7
fatih kardeş senden ricam şunu sıra sıra nasıl yaparım bi anlatırmısın. corelx4 kullanıyorum. hazır baskıla geliyor bana hepside ai çalışmaları. corel açmıyor yani. ai den cdr nasıl açılır. şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

FatihDora(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-05-2011 #8
benim bildiğim öyle bir yolu yok maalesef arkadaşım! ai kuracaksın EPS yada TİF çekeceksin corelcikine İllustrator'den Corele En Kolay Dosya Çekme

eski japon ai'sini açıyor ama normalde olmuyor!
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-05-2011 #9
corel 'de ai açabilirsiniz....
fakat şöyle bir durum söz konusu; örneğin işletim sisteminizde Corel X5 versiyonu yüklü siz kurulumda GPL ghostscript seçeneğini aktif hale getirmemişseniz ai, eps, vs. tarzı dosyaları çekerken sürekli sorun yaşamanız gayet normal...

diğer corel versiyonu için X4 GPL ghostscript yaması mevcut eğer bunu işletim sisteminize yüklerseniz zaten bu sorundan çok fazla etkilenmezsiniz....

bununla ilgili bir kaç gün sonra; sonradan eklenebilir Corel X5 ve X4 GPL ghostscript yamalarını vede corel versiyonlarında ai, eps vs. dosyalarını açma, oluşan sorunlar ve çözümleri konularını içeren bir paylaşımım olacak......

Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-05-2011 #10
corel 'de ai açabilirsiniz....
fakat şöyle bir durum söz konusu; örneğin işletim sisteminizde Corel X5 versiyonu yüklü siz kurulumda GPL ghostscript seçeneğini aktif hale getirmemişseniz ai, eps, vs. tarzı dosyaları çekerken sürekli sorun yaşamanız gayet normal...

diğer corel versiyonu için X4 GPL ghostscript yaması mevcut eğer bunu işletim sisteminize yüklerseniz zaten bu sorundan çok fazla etkilenmezsiniz....

bununla ilgili bir kaç gün sonra; sonradan eklenebilir Corel X5 ve X4 GPL ghostscript yamalarını vede corel versiyonlarında ai, eps vs. dosyalarını açma, oluşan sorunlar ve çözümleri konularını içeren bir paylaşımım olacak......

Corel'i kurarken hiç öyle bir şeye dikkat etmemiştim. Bazen ben de sıkıntı yaşıyorum ai dosyalarında. Sonradan eklenebilir bir yama olması sevindirdi beni. Bekliyorum Murat Abi.İllustrator'den Corele En Kolay Dosya Çekme
Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları