illüstratörden dosyayı freehand 10 a yollayamıyorum vektörel haldee :(:(

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - illüstratörden dosyayı freehand 10 a yollayamıyorum vektörel haldee :(:( Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar acil olarak yardım bekliyoorum en azından size yaptığım aşmaları anlatayım: şimdi: ilk olarak dosyayı illüstratörde açıyorum ve daha sonra save as ' den kayıt türünü ai yapıyorum ...

özgens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgens(33)

Grafiker / Ankara

Alt 30-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar acil olarak yardım bekliyoorum en azından size yaptığım aşmaları anlatayım:
şimdi:
ilk olarak dosyayı illüstratörde açıyorum ve daha sonra save as ' den kayıt türünü ai yapıyorum ve daha sonra karşıma bir pencere daha çıkıyor illüstratör options diye bi pencere
orada illüstratör10 diye kaydediyorum
fakat freehand de açamıyorum
acaba freehand in 10 olmasından kaynaklımıdır?
teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar acil olarak yardım bekliyoorum en azından size yaptığım aşmaları anlatayım:
şimdi:
ilk olarak dosyayı ilistratörde açıyorum ve daha sonra save as ' den kayır türünü ai yapıyorum ve daha sonra karşıma bir pencere daha çıkıyor ilistratör options diye bi pencere
orada ilistratör 10 diye kaydediyorum
fakat freehande açamıyorum
acaba freehandin 10 olmasından kaynaklımıdır?
teşekkür ederim
illustratör 8 olarak kaydedin
Bu mesajdan alıntı yap
özgens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgens(33)

Grafiker / Ankara

Alt 30-04-2009 #3
hayırr olmadı yaa boş bir sayfaa gibi geliyo resimm gibi ve çarpı işereti varr ölede kaydettim ama olmadıillüstratörden dosyayı freehand 10 a yollayamıyorum vektörel haldee :(:(
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-04-2009 #4
dosyayı elinizle taşıyarak atmayı denediniz mi ? .. Mx de oluyor da 10 dan pek emin değilim.. taşıyarak atın kayıtlarla uğraşmadan..
Bu mesajdan alıntı yap
Nazy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nazy(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-04-2009 #5
Freehan 9 ve üst versiyonlarda
Illustrator çalışma alanında, kullanmak istediğiniz objeleri Ctrl+C ile kopyalayıp
Freehand Çalışma alanına direkt olarak yapıştırabilirsiniz.
Kopyaladığınız objeler çok karmaşık özellikler içeriyorsa (Clipmask yada ikili hatta 3 lü gruplama) freehand de çalışmanızı gözden geçirmeniz, bir eksik olmadığından emin olmanız gerekir.
Ayrıca içerisinde düzenlenebilir yazılar varsa
freehand e yapıştırmadan önce fontları Create Outlines işlemi ile Yakmanız gerekmektedir.
Bu mesajdan alıntı yap