İllüstratörlerimizin dikkatine - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - İllüstratörlerimizin dikkatine - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar İllüstratörlerimizin dikkatine Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Adobe photoshop Adobe illustrator Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Adobe illustrator veya photoshop ta hazırlanmış(farketmez) ...

sss.ibel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sss.ibel(26)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 05-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İllüstratörlerimizin dikkatine

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe photoshop
Adobe illustrator

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Adobe illustrator veya photoshop ta hazırlanmış(farketmez) Çocukların sevebileceği, akılda kalıcı, hem erkek hem kız çocuklara hitap edecek çizgi karakter veya karakterlerin çizimleri (illüstrasyonları) yapılacaktır.(mümkünse tablette çizilmelidir.)

Karakterler sağlam görüntülü, göz alıcı ve dikkat çekici olmalıdır. Daha sonrasında bu karakter veya karakterlere özgü background, icon, yan karakterler ve o karakterlerin farklı pozları çizilecektir.

Referans gösterebileceğiniz çalışmalarınızı maile gönderebilirsiniz.

Ücret, talep ettiğiniz miktar üzerinden konuşularak netleştirilecektir

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları İllüstratörlerimizin dikkatine - Türkiye Geneli - İllüstratörlerimizin dikkatine - Türkiye Geneli ya da İllüstratörlerimizin dikkatine - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İllüstratörlerimizin dikkatine - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
İllüstratörlerimizin dikkatine - Türkiye Geneli | İllüstratörlerimizin dikkatine - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

KastiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KastiDesign

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 06-12-2011 #3
Mail attım cevabınızı bekliyorum.

sss.ibel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sss.ibel(26)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-12-2011 #4
Önümüzdeki günlerde bana iletilen çalışmalara bakılarak hangi illüstratörle çalışacağımız belirnecek, ona göre çalışmaları gönderenlere olumlu veya olumsuz dönüş yapılacaktır.

İlanımızla ilgilenenlere teşekkür ederiz.