İllustrator'ü Kişiselleştirme Hakkında

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - İllustrator'ü Kişiselleştirme Hakkında ...

grafok isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafok

Grafiker / Muğla

Alt 24-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Merhaba,
İllustrator'ü kişiselleştirmek istiyorum biraz sizinde yardımlarınızla.
Sorum şu olacak programda bir çerçevenin veya place edilmiş bir fotoğrafın üzerine gittiğimizde çerçeve mavi olarak görünüyor...
Bu mavi grid renklerini kırmızı yada başka bir renge çevirme olanağımı varmıdır?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 24-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar Merhaba,
İllustrator'ü kişiselleştirmek istiyorum biraz sizinde yardımlarınızla.
Sorum şu olacak programda bir çerçevenin veya place edilmiş bir fotoğrafın üzerine gittiğimizde çerçeve mavi olarak görünüyor...
Bu mavi grid renklerini kırmızı yada başka bir renge çevirme olanağımı varmıdır?
Illustratoru kişiselleştirmek veya kısa yolları üzerinde kullanıcıya sunduğu ayarları değiştirebileceğiniz alanın adı

Edit > Preferences veya kısa yolu Ctrl + K dır.

Bu alanı kullanarak istediğiniz atamayı renklendirmeyi yapabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

grafok

Grafiker / Muğla

Alt 24-12-2013 #3
Ultio çok teşekkürler cetvel çizgileri kırmızıya döndü İllustrator'ü Kişiselleştirme Hakkında
ama objenin üzerine gittiğimde objenin çizgilerini değiştiremedim o nasıl olcak İllustrator'ü Kişiselleştirme Hakkında
onlar hala mavimsi İllustrator'ü Kişiselleştirme Hakkında
Bu mesajdan alıntı yap

grafok

Grafiker / Muğla

Alt 24-12-2013 #4
Bu mesajdan alıntı yap

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 24-12-2013 #5
...
Objeler üzerindeki Transform çizgisi standarttır.
Programın onu değiştirme gibi bir eklentisi yok.
Bu mesajdan alıntı yap

grafok

Grafiker / Muğla

Alt 24-12-2013 #6
http://www.imageto.org/images/IgTFZ.jpgbunu başka bir arkadaş yapmış bunun gibi olmasını istiyorum.
demekki ince bir yolu var başkası yapıyorsa biz çözemedik İllustrator'ü Kişiselleştirme Hakkında
Bu mesajdan alıntı yap

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 24-12-2013 #7
http://www.imageto.org/images/IgTFZ.jpgbunu başka bir arkadaş yapmış bunun gibi olmasını istiyorum.
demekki ince bir yolu var başkası yapıyorsa biz çözemedik İllustrator'ü Kişiselleştirme Hakkında
İllustrator'ü Kişiselleştirme Hakkında Düşük versiyon veya farklı versiyonlarda program çevirilerinde denk gelirdi.
Ama yapılabilirmi araştırmak lazım.
Konu hakkında arkadaşlara da danıştıktan sonra fikir edinebilirsem geri dönüş yapabilirim.
Bu arada genel forum içi yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden kendi adıma da teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 24-12-2013 #8
Biraz karıştırdıktan sonra buldum.

Layer paneli üzerinde layer kanallarından birinin üzerine çift tıklayarak yapmak mümkün.

Bu mesajdan alıntı yap

grafok

Grafiker / Muğla

Alt 24-12-2013 #9
ÜSTADSINNNNNNNNNNNNNNN İllustrator'ü Kişiselleştirme Hakkında sevindim ya birşey daha öğrenmiş olduk.... İllustrator'ü Kişiselleştirme Hakkında teşekkürlerrrr
Bu mesajdan alıntı yap

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 24-12-2013 #10
ÜSTADSINNNNNNNNNNNNNNN İllustrator'ü Kişiselleştirme Hakkında sevindim ya birşey daha öğrenmiş olduk.... İllustrator'ü Kişiselleştirme Hakkında teşekkürlerrrr
Benimde kullanmadığım bir uygulamaydı. Gerçi halen lazım olacağını da düşünmüyorumİllustrator'ü Kişiselleştirme Hakkında Sorununuz çözüldüyse sorun yok..

İyi forumlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları