Imac-Afiş tasarımı

Afiş Tasarımı - Imac-Afiş tasarımı ...

Imac-Afiş tasarımı
muhammed008 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhammed008

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Imac-Afiş tasarımı

Alt 12-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Imac için tasarladığım bir afiş yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Imac-Afiş tasarımı
siteye düşük kalitede yüklemektense isim watermark koymak istedim . Imac-Afiş tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

muzikbaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzikbaz

Grafiker / Bursa

Alt 13-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Klavye mouse yan mahallede kalmış. Ben mesajı da alamadım tam olarak.
Bu mesajdan alıntı yap
icten_cagri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

icten_cagri

Grafiker / Düzce

Alt 13-12-2010 #3
yanlş anlamayn ama Muhammet bey, neresini tasarladnz acaba, çk sade bi tasarm bence
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 13-12-2010 #4
"geleceğin tasarımcıları için tasarlandı " yazıyor. O yüzden elinde fırça olan çocuk var.
ancak tasarımda bebek sadeliği tamamen bozuyor. apple tasarımda sadelik kullanmasına ramen genelde insan resminden öte siyah insan figürü kullanıyor. Fikir hoş ancak uygulamada bence sorun var. Tavsiyem apple afişlerini incelemen.
Bu mesajdan alıntı yap

muhammed008

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 13-12-2010 #5
Sadeliğini bozmamaya çalıştım ama çocuğun albenisi kullanmak gerektiğine karar verdir. bir consept oluşturuyoruz.
bu arada karman çorman yazıları iç içe koymak değildir tasarım sadece. Bu işin okulunu okumayanlar hemen belli oluyor. Bu arada imac benim illustrator calışmam gradient mesh. ekran görüntüsü photoshop ta dahil edildi.
Bu mesajdan alıntı yap

muhammed008

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 13-12-2010 #6
yanlş anlamayn ama Muhammet bey, neresini tasarladnz acaba, çk sade bi tasarm bence
Sadeyse amacıma ulaşmışımdır Imac-Afiş tasarımı Zaten apple a gökküşağı içeren bir coca cola afişi hazırlayamazsın. Imac-Afiş tasarımı gri tonların dışına çıkamazdık.
Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 13-12-2010 #7
Sadeliğini bozmamaya çalıştım ama çocuğun albenisi kullanmak gerektiğine karar verdir. bir consept oluşturuyoruz.
bu arada karman çorman yazıları iç içe koymak değildir tasarım sadece. Bu işin okulunu okumayanlar hemen belli oluyor. Bu arada imac benim illustrator calışmam gradient mesh. ekran görüntüsü photoshop ta dahil edildi.
kimse yazılara karışmamış ki .
ayrıca yazıların apple ile gayet uyumlu. tasarımda tek bozucu unsur çocuk.
illa çocuğu vurgulamak istiyorsan ayrı ayrı çocuk ve pc kullanmak yerine.
internette yüzbinlerce adet varolan "apple mac ve çocuk " (mac with child)
fotoğraf bulup yerleştirebilirsin.
tipografinde sorun yok ancak ingilizce kelimeleri kullanırken sözlük kullanmanı tavsiye ederim.
" consept " diye bir kelime yoktur; " concept " diye bir kelime vardır.

Not: grafik okumadım ancak profilimden yaptığım işlere bakabilirsiniz ve yaptığım işleri mesleği grafiker yazan bir çok user ile karşılaştırabilirsiniz.
Öncelik bu işi yapmaya istekli olmaktır. Okul işine gelirsek çabalıyorum umarım okuluna gidebilirim. sabırlı ve eleştiriye açık olmamız gerektiğini de unutmayalım.
Bu mesajdan alıntı yap

muhammed008

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 13-12-2010 #8
@arixira tahmin ettiğim gibi söz yanlış yere gitti. orda sözüm sana değildi arkadaşım yaptığın yorum çok yerinde senin. teşekkür de ederim. toefl ım var benim. biliyorum concept olduğunu. hatta conception da kompozisyon ama onu yazan ben değildim. çıktı da yazılan birşey di kalmış orda. watermark ı eski haline yüklemişim. bir çok şekilde tasarladık bunu. yoksa onca yılımı verdim ingilizce konuşabilmek için. future's designer yerine desinger yazan çok kişi var Imac-Afiş tasarımı sen zaten bir şeye laf atmadın Imac-Afiş tasarımı bu arada yarı türkçe yarı ingilizce yazmak tan kaynaklanan bir hata da olabilir suan farkettim ki mesaj da da consept yazmışım. türkçe yazmaya çalışırken çok yapılan bir hata affola bir mac bir windows allahım şaştı.Imac-Afiş tasarımı Imac-Afiş tasarımı
Yanlız neden kullanmadığıma gelirsek . internette stock fotolarda bile yok pek fazla marka odaklı böyle resimler. Google dan aratmam hiç bir vakit çünkü afişte birinci şart 300 dpi lık kullanmak stock fotonu. tekrar söleyim Imac-Afiş tasarımı mac illustrator da tasarlandı Imac-Afiş tasarımı benim tarafımdan. mac has been designed by me on illustrator Imac-Afiş tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 13-12-2010 #9
düzeyli cevabın için teşekkürler. . .
Bu mesajdan alıntı yap