iMac Core i7, 2 yıl garantili, satılık - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - iMac Core i7, 2 yıl garantili, satılık - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar iMac Core i7, 2 yıl garantili, satılık Şehir: Türkiye Geneli Marka / Model: iMac Core i7 Fiyat: 4000 Teslimat: Elden Fotoğraflar: Ürün ile ilgili açıklama: 6 aylık, garantili, ...

dinosaur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dinosaur

Grafiker / İzmir

Alt 11-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iMac Core i7, 2 yıl garantili, satılık

Marka / Model: iMac Core i7

Fiyat: 4000

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama:

6 aylık, garantili, isterseniz faturalı, ter temiz imac core i7 satan firmanın da güvencesi devam etmekte.

Yıllardır reklam sektöründeyim. Şimdi pc kullanıyorum. nakite ihtiyacım var.

Model Name: iMac
Model İdentifier: iMac12,1
Processor Name: Intel Core i7
Processor Speed: 2,8 GHz
Number of Processors: 1
Total Number of Cores: 4
L2 Cache (per Core): 256 KB
L3 Cache: 8 MB
Memory: 8 GB
HDD: 1 TB
Monitor: 21,5 inch
Boot ROM Version: IM121.0047.BID
SMC Version (system): 1.71f21

10:00'dan 01:00'a saatleri arasında aşağıdaki telefon numaramdan arayabilirsiniz.

kargoya güvenemiyorum, yolda başına bir iş gelmesin diye elden vermeyi tercih ederim. hem alıcı kendisi de görür öyle alır.

E-posta:

Telefon: 0535 811 18 68
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları iMac Core i7, 2 yıl garantili, satılık - Türkiye Geneli - iMac Core i7, 2 yıl garantili, satılık - Türkiye Geneli ya da iMac Core i7, 2 yıl garantili, satılık - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | iMac Core i7, 2 yıl garantili, satılık - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-02-2012 #3
hocam fotoğrafları neyde çekip yüklediysen sayfa 4 dakikada kendine geldi..
Bu mesajdan alıntı yap

dinosaur

Grafiker / İzmir

Alt 13-02-2012 #4
kusura bakma, yüksek olsun diye öyle yüklemiştim. Bu arada, 4000'e satamazsın dediler, fiyatı 3600 yaptım ama düzeltmeyi bulamadım, bir türlü düzeltemiyorum. iMac Core i7, 2 yıl garantili, satılık - Türkiye Geneli
Bu mesajdan alıntı yap
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-02-2012 #5
kusura bakma, yüksek olsun diye öyle yüklemiştim. Bu arada, 4000'e satamazsın dediler, fiyatı 3600 yaptım ama düzeltmeyi bulamadım, bir türlü düzeltemiyorum. iMac Core i7, 2 yıl garantili, satılık - Türkiye Geneli
Moderatöre bildirmelisiniz forumda mesaj düzeltme seçeneği yok)))
Bu mesajdan alıntı yap

dinosaur

Grafiker / İzmir

Dosya19

satıyorum, satıyorum, saaattt...

Alt 14-02-2012 #6
tııımmm... iMac Core i7, 2 yıl garantili, satılık - Türkiye Geneli imac'imi satmış bulunuyorum. kullanıcısına hayırlı olsun. parasının karşılığından fazlasını aldı inancındayım. ilgilenenlere teşekkür ederim. ilanın yayından nasıl kaldırılacağını bilmiyorum. moderatöre rica ediyorum. ilanı yayından kaldırabilir. teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap