imac getirtmek

Macintosh - imac getirtmek Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ,bir tanıdığım vasıtasıyla amerikadan imac getirtmeyi düşünüyorum ufak bi fiyat araştırması yaptım nerdeyse fiyat yarı yarıya daha uygun acaba ordan getirteceğiğm makinayla burda sorun yaşarmıyım,(yaşarsam nelerle ilgili ...

imac getirtmek
cngzdhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

imac getirtmek

Alt 06-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ,bir tanıdığım vasıtasıyla amerikadan imac getirtmeyi düşünüyorum ufak bi fiyat araştırması yaptım nerdeyse fiyat yarı yarıya daha uygun acaba ordan getirteceğiğm makinayla burda sorun yaşarmıyım,(yaşarsam nelerle ilgili olur)bildiğim kadarıyla aplenin 2 yıl uluslararası garantisi varmış, konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 06-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
apple da sorun olmaz makinen arıza yapsa bile yedek makine getirip öbürünü tamire götürüyorlar getirincede yedeği geri alıyorlar
Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2010 #3
apple da sorun olmaz makinen arıza yapsa bile yedek makine getirip öbürünü tamire götürüyorlar getirincede yedeği geri alıyorlar
Yurt dışından gelse bile bi arıza durumunda burda değişim olurmu acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
macservis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macservis

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 06-10-2010 #4
Makinanın Alış faturasıyla herhangi bir yetkili apple servisine gittiğiniz zaman Dnyanın neresinden alınmış olursa olsun ve dünyanın neresinde servise götürürseniz götürün 1 yıl dünya garantisi vardır.Yurd dısı ürünlerde fatura olmazsa sorun yaşanabilir.2 yıl garanti sadece Türkiye alımlarında geçerlidir.
Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2010 #5
Makinanın Alış faturasıyla herhangi bir yetkili apple servisine gittiğiniz zaman Dnyanın neresinden alınmış olursa olsun ve dünyanın neresinde servise götürürseniz götürün 1 yıl dünya garantisi vardır.Yurd dısı ürünlerde fatura olmazsa sorun yaşanabilir.2 yıl garanti sadece Türkiye alımlarında geçerlidir.
Teşekkür Ederim bilgilendirmeniz için
Bu mesajdan alıntı yap
fthcnplt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fthcnplt

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 06-10-2010 #6
faturası olduğu sürece ki buna 300 dolar ayrı bi para veriyorsunuz yalnış hatırlamıyorsam 1 yıl dünya garantisi 1 yılda amerika içinde garantisi olur .. tek sorun klavyeniz ingilizce q tipi oluyor onuda 250 300 dolara yapıyorlar
Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-10-2010 #7
faturası olduğu sürece ki buna 300 dolar ayrı bi para veriyorsunuz yalnış hatırlamıyorsam 1 yıl dünya garantisi 1 yılda amerika içinde garantisi olur .. tek sorun klavyeniz ingilizce q tipi oluyor onuda 250 300 dolara yapıyorlar
ürünü aldığı mağazaya ayrıca fatura için 300 dolar paramı vericek yani
Bu mesajdan alıntı yap
macservis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macservis

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 08-10-2010 #8
ürünü aldığı mağazaya ayrıca fatura için 300 dolar paramı vericek yani
Yurd dışından aldığın makinayı alış faturasıyla herhangi bir yetkili servise götürdüğün zaman makinanız garanti içi işlem görür yalnızca bilkomdan yurd dısı onayının gelmesi işi bir kaç gün uzatır.herhagi bir ücret ödenmez kesinlikle...

garantisi bitmişse zaten garanti dısı işlem görür ve gerekli servis ücretini fatura ederler.yurd dışından alınmıs makinanın garantisi 1 senedir.

hiç bir şekilde bunlar değişmez.imac getirtmek1:
Bu mesajdan alıntı yap
loxer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

loxer

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 13-12-2010 #9
bende amerikadan aldım ve eger 200 dolar fark odemez seniz garanti yapmıyorlar. yapılan garantıde 1 yıl suruyor.
Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-12-2010 #10
bende amerikadan aldım ve eger 200 dolar fark odemez seniz garanti yapmıyorlar. yapılan garantıde 1 yıl suruyor.
Ben mac olayını ertelemek durumunda kaldım:sadsmile: Allah izin verirse bebek geliyorimac getirtmekarty: Haziranda, Tüm planlar onun üstüne artık, ımac planlarımı erteledim ama alırsam bende sizin gibi yurtdışından alıcam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları