imac - İzmir civarı alıcılar olursa sevinirim - İzmir

İkinci El Pazarı - imac - İzmir civarı alıcılar olursa sevinirim - İzmir Sponsorlu Bağlantılar imac - İzmir civarı alıcılar olursa sevinirim Şehir: İzmir Marka / Model: imac Fiyat: 2700 Teslimat: Elden Fotoğraflar: Ürün ile ilgili açıklama: Geçen yaz ajans için aldığım imac ...

Alxanu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alxanu

Webmaster / İzmir

Alt 05-03-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

imac - İzmir civarı alıcılar olursa sevinirim

Marka / Model: imac

Fiyat: 2700

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Geçen yaz ajans için aldığım imac bilgisayarımı satmak istiyorum ajans çok kısa süre açık kaldı ve bu bilgisayar çok kullanılmadı. garantisi 1 yıl daha mevcutur. ürünün şu anki sıfır fiyatı 3500 ile 3800 arası mağazaya göre değişmektedir. benim satabileceğim fiyat 2700 TL dir. ilgilenen arkadaşlar olursa benimle irtiabata geçebilirler.

E-posta:

Telefon: 0543 358 01 06
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-03-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
imac - İzmir civarı alıcılar olursa sevinirim - İzmirimac - İzmir civarı alıcılar olursa sevinirim - İzmirimac - İzmir civarı alıcılar olursa sevinirim - İzmirimac - İzmir civarı alıcılar olursa sevinirim - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Alxanu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alxanu

Webmaster / İzmir

ürüne ait özellikler

Alt 05-03-2015 #3
ürünün teknik özellikleri bu linkte mevcuttur. dileyen arkadaşlar inceleyebilirler.

imac İntel Core i5 4570R 2.7 Ghz 8 Gb Ddr3 1Tb Hdd İntel iris Pro 5200 21.5" - Vatan Bilgisayar
Bu mesajdan alıntı yap