İmage Ready Yardım :(

ImageReady - İmage Ready Yardım :( Sponsorlu Bağlantılar Beyler içimde acayip bi gif yapma hevesi var.Araştırıyodum ne zamandır.Sonunda İmageReady'yi buldum.Hemde çok basitmiş.Şimde bende İmageReady2 var.Benim bilgisayardaki hiçbir videoyu kabul etmiyor.Videolarımın formatını kabul etmesi için yapabileceğim bişi ...

Alt 11-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Beyler içimde acayip bi gif yapma hevesi var.Araştırıyodum ne zamandır.Sonunda İmageReady'yi buldum.Hemde çok basitmiş.Şimde bende İmageReady2 var.Benim bilgisayardaki hiçbir videoyu kabul etmiyor.Videolarımın formatını kabul etmesi için yapabileceğim bişi var mı?

Admin lütfen cevabımı aldıktan sonra sil konuyu sileceksen.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ussamx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ussamx

Matbaacı / İzmir

Alt 11-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşım ImageReady video falan kabul etmez bu senin yapmaya çalıştığın photoshop ta vcd seyretmeye benzer yani olanaksızdır ama ilerleyen sürümlerde olabilir..

Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 11-09-2008 #3
Videodan Gif Yapma

belki işine yarar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-09-2008 #4
Aynı sorundan bendede var.Mesela ben o videodan gif yapma konusundaki gibi yapmak istiyorum,,,image ready i açıyoruz ve File> open deyip kullanmak istediğimiz video muzu açıyoruz.,,,işte bunu yapamıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
barisk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barisk(26)

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Alt 11-09-2008 #5
video formatından dolayı olabilir...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-09-2008 #6
video formatından dolayı olabilir...
Evety onu anladım ama mesela ona müdahale edip değiştiremez miyim acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 12-09-2008 #7
Aynı işi cs2 sürümlerinden itibaren photoshopta da yapabilirsiniz.Sisteminzde QuickTime yüklü olması gerekir.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 13-09-2008 #8
Codec olmaz mıİmage Ready Yardım :(
Bu mesajdan alıntı yap
Ps*Prenses isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ps*Prenses

Öğrenci (Diğer) / Balıkesir

Alt 04-01-2009 #9
image ready i açıyoruz ve File> open deyip kullanmak istediğimiz video muzu açıyoruz. Açılan pencereden selected range only i seçiyoruz ve limit to every i 2nd frame yapıyoruz(boyutu düşürmek için) sonra aynı pencerede bulunan video
böyle diyo imageready video kabl etmiyosa nasıl açıcaz o videoyu anlatan düzgün anlatmıyoki ben bu yüzden buraya üye oldum çok iyi bilirler dediler. yardım istiyorum lütfen..
Bu mesajdan alıntı yap
alacakaranlik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alacakaranlik(36)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-02-2009 #10
image ready i açıyoruz ve File> open deyip kullanmak istediğimiz video muzu açıyoruz. Açılan pencereden selected range only i seçiyoruz ve limit to every i 2nd frame yapıyoruz(boyutu düşürmek için) sonra aynı pencerede bulunan video
böyle diyo imageready video kabl etmiyosa nasıl açıcaz o videoyu anlatan düzgün anlatmıyoki ben bu yüzden buraya üye oldum çok iyi bilirler dediler. yardım istiyorum lütfen..
Baya geçmiş üzerinden fakat yine bilgi olması amacından açıklamak gerekirse, İmageready de video açmak için öncelikle "QuickTime" olması gerek.
İmageready'nin açabileceği video dosya uzantıları "mov, mpeg, avi" dir bunların dışındaki formatlarda açmak içinse iyi bir conveter olması lazımki bu destekleyen formatlara çevirebilsin.
İhtiyaç duyan arkadaş olursa bu konuda yardımcı olabilirim.
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
image, ready, yardim, yardım