imaj salon kuaför ve güzellik merkezi

Logo Tasarımları - imaj salon kuaför ve güzellik merkezi ...

ozlemgrfk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozlemgrfk

Grafiker / Bursa

Alt 11-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden yapmış olduğum ve basılan çalışmanın öncelikle logo eskizlerini
sizinle paylaşmak istedim,önümüzdeki günlerde bu firmaya yapmış olduğum diğer çalışmaları da sizlerle paylaşıcam...Yorumlarınızı bekliyorum imaj salon kuaför ve güzellik merkezi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

freediz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freediz

Grafiker / Bursa

Alt 13-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle emeğine sağlık tatlım imaj salon kuaför ve güzellik merkezi alt kısımda 1. logon benim favorim. Çalışmalarınıda en yakın zamanda arkadaşlarla paylaşırsan süper olucak imaj salon kuaför ve güzellik merkezi Başarılarının devamını diliyorum :kiss1:
Bu mesajdan alıntı yap

ozlemgrfk

Grafiker / Bursa

Alt 13-10-2008 #3
Saol canım,bakıpta yorum yazmaya vakit ayırdığın için...:angel:
İlgine tşk ederim...:kiss1:
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-10-2008 #4
banada 4. çalışmanın 1.si hoş göründü gayet, bu logonun eskiz çalışması demişsin, birde uygulanmış halini, belki renklisini falan görebilirsek daha güzel olacaktır eminim. Kolay Gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 13-10-2008 #5

Daha önceden yapmış olduğum ve basılan çalışmanın öncelikle logo eskizlerini
sizinle paylaşmak istedim,önümüzdeki günlerde bu firmaya yapmış olduğum diğer çalışmaları da sizlerle paylaşıcam...Yorumlarınızı bekliyorum imaj salon kuaför ve güzellik merkezi
bu çalışmanın bitmiş halini görmemiz mümkünmü renklerini merak ediyorum zeminde ne renk kullandınız önemli
Bu mesajdan alıntı yap
grafikeri-m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 13-10-2008 #6
bende 4-1 i derim güzel olmuş emeğe saygı
Bu mesajdan alıntı yap

ozlemgrfk

Grafiker / Bursa

Alt 13-10-2008 #7
banada 4. çalışmanın 1.si hoş göründü gayet, bu logonun eskiz çalışması demişsin, birde uygulanmış halini, belki renklisini falan görebilirsek daha güzel olacaktır eminim. Kolay Gelsin.
Yorumunuz için teşekkürler,eklemiş olduğum çalışmalar logo eskisleridir,renk alternatifi yoktur.müşterinin özel isteği doğrultusunda sadece zemine renk verilmiştir,logoya laminasyon olarak gümüş sıcak yaldız uygulanmıştır.
Bu çalışmanın en son halinin fotoğraflarını en kısa zamanda sizlerle paylaşıcam.

bu çalışmanın bitmiş halini görmemiz mümkünmü renklerini merak ediyorum zeminde ne renk kullandınız önemli
Yorumunuz için teşekkürler, tabiiki mümkün en kısa zamanda sizlerle imaj salon kuaför ve güzellik merkezi

Yorumunuz için çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

ozlemgrfk

Grafiker / Bursa

Alt 13-10-2008 #8
Yorumunuz için teşekkürler,eklemiş olduğum çalışmalar logo eskizleridir,renk alternatifi yoktur.müşterinin özel isteği doğrultusunda sadece zemine renk verilmiştir,logoya laminasyon olarak gümüş sıcak yaldız uygulanmıştır.
Bu çalışmanın en son halinin fotoğraflarını en kısa zamanda sizlerle paylaşıcam.

Yorumunuz için teşekkürler, tabiiki mümkün en kısa zamanda sizlerle imaj salon kuaför ve güzellik merkezi

Yorumunuz için çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

ozlemgrfk

Grafiker / Bursa

Alt 13-10-2008 #9
bilgisayarım hata verdiği için iki defa cevapları yüklemiş bulundum :sadsmile:

şimdi eklemiş olduğum çalışmaların konu başlığına uygun olmadığını biliyorum fakat ilk gönderdiğim logo tasarımını birde basılmış ve tüm teknikler uygulanmış bir şekilde görün istedim... (dediğim gibi renk seçimi tamamiyle müşteriye aittir)
şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
güzellik, imaj, kuaför, merkezi, salon