imkander 70x100 afiş

Afiş Tasarımı - imkander 70x100 afiş Sponsorlu Bağlantılar genel kullanım amaçlı yapılmış bir afiş baskıya girmek üzere...

imkander 70x100 afiş
fareliadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fareliadam

Grafiker / İstanbul

imkander 70x100 afiş

Alt 27-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

genel kullanım amaçlı yapılmış bir afiş
baskıya girmek üzere

imkander 70x100 afiş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 28-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Harika bir afiş olmuş. Tebrik ediyorum. Büyüledi beni doğrusu. :artipuan: diyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 28-11-2011 #3
On numara emeğinize sağlık.. Sadece Bir yetimi sende mutlu et cümlesi bana düşük geldi sende bir yetimi mutlu et mi dense yerine oturur acaba..bilmiyorum tabiimkander 70x100 afiş emeğinize sağlık tekrardan
Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 28-11-2011 #4
Fena bir çalışma olmamış emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 28-11-2011 #5
yorumlar için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-11-2011 #6
Görselde çocuk kullanmanın pek doğru olduğunu sanmıyorum. Malum eğer çocuk yetim değilse onu bir yetimmiş gibi göstermek pekte adil değil. Tam tersi eğer yetimse de bu sefer afişe etmenin sonrasındaki psikolojisini düşünmek lazım. Ha iş stock fotoysa zaten çeşitli amaçlar için kullanılacağından sorun yok.

Görsel yerine, sponsor olabileceklerin karşılayacakları ihtiyaçlardan materyaller ekleyebilirsiniz..Bu da benim fikrimimkander 70x100 afiş

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 28-11-2011 #7
Görselde çocuk kullanmanın pek doğru olduğunu sanmıyorum. Malum eğer çocuk yetim değilse onu bir yetimmiş gibi göstermek pekte adil değil. Tam tersi eğer yetimse de bu sefer afişe etmenin sonrasındaki psikolojisini düşünmek lazım. Ha iş stock fotoysa zaten çeşitli amaçlar için kullanılacağından sorun yok.

Görsel yerine, sponsor olabileceklerin karşılayacakları ihtiyaçlardan materyaller ekleyebilirsiniz..Bu da benim fikrimimkander 70x100 afiş

Kolay gelsin.
Afişe edilen ticari bir marka olsa soylediklerinize 100de100 katılırım. Ama yardım derneklerinde işler hep duygu sömürüsü ile yürür maalesef. birileri hastalanır, kaza yapar, dövülür, ölür, yetim kalır vs..
Zaten bir yardım derneği bu trajedilerden biri veya birkaçı üzerine kurulur...
değerli yorumun için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-11-2011 #8
Afişe edilen ticari bir marka olsa soylediklerinize 100de100 katılırım. Ama yardım derneklerinde işler hep duygu sömürüsü ile yürür maalesef. birileri hastalanır, kaza yapar, dövülür, ölür, yetim kalır vs..
Zaten bir yardım derneği bu trajedilerden biri veya birkaçı üzerine kurulur...
değerli yorumun için teşekkürler.
imkander 70x100 afiş Yardım derneklerinin kuruluş amaçlarını biliyorum. Yinede bilgilendirme için teşekkürler. Fakat söylemek istediğim konu şu: Kullanmış olduğunuz görselde ki çocuk sırf duygu sömürüsü için afişe edilebiliyorsa mahkeme sonuçlarında da onaylanmış durumdaki kişi olan sigara kutularının üstündeki kişi gibi dava edilebilir. İşin komik olan kısmı bu sadece.

Görsel stock ise sorun değil demek istiyorum sadece.
Bu mesajdan alıntı yap

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 28-11-2011 #9
imkander 70x100 afiş Yardım derneklerinin kuruluş amaçlarını biliyorum. Yinede bilgilendirme için teşekkürler. Fakat söylemek istediğim konu şu: Kullanmış olduğunuz görselde ki çocuk sırf duygu sömürüsü için afişe edilebiliyorsa mahkeme sonuçlarında da onaylanmış durumdaki kişi olan sigara kutularının üstündeki kişi gibi dava edilebilir. İşin komik olan kısmı bu sadece.

Görsel stock ise sorun değil demek istiyorum sadece.
niyetim tartışmak veya bir şey öğretmek değildi. sadece mecburiyeti dile getirmekti. keşke herkes senin gibi hassas olsa bu konularda. şu turkcell de çocukları oynatamasa reklamlarda...
Bu mesajdan alıntı yap
onur_2727 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onur_2727

Bilg. Teknikeri / Gaziantep

Alt 02-12-2011 #10
çok mükemmel bir çalışma ama görseldeki çocuk hiç de öksüz yetime benzemiyor elinde kaliteli yiyecekler, üzerinde iyi kıyafet, annesinin eli omzunda annesinin kolunda altın bileklik, çocuğun saç kesimi zengin bir tipi anımsatıyor. Çocuğun sadece bakışı konuya uygun bir de genel konsept çok güzel kullanılmış.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları