İmsakiye tasarlayan arkadaşlara duyuru

Serbest Çalışmalar - İmsakiye tasarlayan arkadaşlara duyuru Sponsorlu Bağlantılar Sevgili arkadaşlar, çok güzel imsakiye çalışmaları gördüm ellerinize sağlık lakin bir çok çalışmada çok önemli bazı temel yanlışlar gödüğüm için bu konuyu açma gereğini hissettim. İmsakiyeler genelde bir ...

aurum63 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aurum63

Bilg. Teknikeri / Yurtdışı

Alt 09-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili arkadaşlar, çok güzel imsakiye çalışmaları gördüm ellerinize sağlık lakin bir çok çalışmada çok önemli bazı temel yanlışlar gödüğüm için bu konuyu açma gereğini hissettim. İmsakiyeler genelde bir yere bırakılır ve insanların almaları saglanır yada dağıtılır, bazan yere dökülür, üzerine basılır yada çocuklar uçak yapıp oynarlar. Bu nedenle imsakiyelere Allah ın, peygamberin isimleri yada Kur- an ayetleri ( yerlere atılıp, üzerine basılma ihtimali olduğu için ) yazılmaz. Böyle bir manevi sorumluluğu yüklenmemeniz için hatırlatmak istedim. İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

akabey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akabey

Grafiker / Kocaeli

Alt 25-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Teşekkürler Güzel Bi Uyarı
Bu mesajdan alıntı yap
akabey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akabey

Grafiker / Kocaeli

Alt 25-07-2009 #3
Bi de Mümkünse tasarlarken Kahverengi gibi acıktıran renkleri kullanmayalım.

Şöyle huzur verici rahatlatan renklere ağırlık vermeye çalışalım İmsakiye tasarlayan arkadaşlara duyuru İmsakiye tasarlayan arkadaşlara duyuru
Bu mesajdan alıntı yap