Inception (Başlangıç) Christopher Nolan filmi

Sinema & Tiyatro - Inception (Başlangıç) Christopher Nolan filmi Sponsorlu Bağlantılar INCEPTION (BAŞLANGIÇ) 23 Temmuz 2010 Christopher Nolan Konusu Christopher Nolan’ın yönettiği ve Leonardo DiCaprio, Ken Watanabe, Joseph Gordon-Levitt ile Marion Cotillard’ın oynadığı Başlangıç (Inception), 23 Temmuz 2010’da Warner ...

dt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dt(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

INCEPTION (BAŞLANGIÇ)
23 Temmuz 2010
Christopher Nolan

Konusu

Christopher Nolan’ın yönettiği ve Leonardo DiCaprio, Ken Watanabe, Joseph Gordon-Levitt ile Marion Cotillard’ın oynadığı Başlangıç (Inception), 23 Temmuz 2010’da Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.

Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) çok yetenekli bir hırsızdır. Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Cobb’un bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye malolmuştur. Cobb’a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız “başlangıç”ı tamamlayabilirse. Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır. Ama ne dikkatle yapılan planlamalar, ne de uzmanlıkları, onları, her hareketlerini önceden tahmin ettiği anlaşılan tehlikeli düşmanlarına karşı hazırlıklı kılabilir. Bu, gelişini sadece Cobb’un görebildiği bir düşmandır.

Bu adam bir deha. şahsen mükemmel bir film bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphichd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphichd(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu filmin gişede rekor kıracağı söyleniyor, bence de kıracak. Di Caprio senaryoyu ilk okuduğu zaman hiç birşey anlamamış. Anlamak için o derece zeka gerektiren bir film. Küçük bir anektod, Avrupada çok az kişi filmi ilk izleyişte anlamıştır. Bu film ikinci kez izlenmesi zorunluluğu getiriyor..
Bu mesajdan alıntı yap
mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-07-2010 #3
filmden görüntüler çok hoş görünüyor.. çok merak ettim!
Bu mesajdan alıntı yap
Güneşş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Güneşş

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 28-07-2010 #4
İzlemek gerek.Geçen bir sinema programında rastlamıştım haberine.Bakalım nasılmış.
Konu için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

dt(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-07-2010 #5
bugün vizyona girdi. christopher nolan ın daha önceki filmlerini referans alırsak beynimizi baya bir yoracak bir film. zaten konusuda buna baya bir müsait Inception (Başlangıç) Christopher Nolan filmi
Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-08-2010 #6
Nolan ın sinema çekimlerine hayran biri olarak özellikle şehir çekimlerindeki ustalığını,kullandığı müzikleri çok beğeniyorum.Inception kurgusu,farklı senaryosuyla alışılmış kalıpların dışına çıkmış.Beynimizi yoran bir film olmuş ve iyikide olmuş.Ben çok çok beğendim. Keşke lost un son final sahnesinede Nolan el atsaydı diyor insanInception (Başlangıç) Christopher Nolan filmi Ayrıca filmde ki yan karakterler gerçekten çok başarılı.Asansör,köprü,tren vb sahneler sayarsam bitmez etkileyici. Şimdiden en iyiler arasına girmeyi garantilemiştir inception. Sıradan konulardan sıkılanlar, çekimlerde ki ustalığı görmek isteyenlerin bence kaçırmaması gereken bir film herkese şimdiden iyi rüyalarInception (Başlangıç) Christopher Nolan filmi
Bu mesajdan alıntı yap

dt(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-08-2010 #7
bir nolan hayranı olarak bir senedir bu filmi bekliyodum ve haliyle beklentim çok yüksekti. bugün izledim filmi. ve daha büyük bir beklenti içine girmeliymişim meğer dedim. beklediğimden çok daha etkileyiciydi film. daha önceki gizem ve psikolojik öğeleri barındıran filmlerine nazaran bu filmde aksiyon ve silah sahnelerinin bol olması açıkçası öncekiş filmlerdeki tadı alamayacağım hissine kapılmama neden olmuştu. ama aksiyon gizem ve psikolojik öğeleri bu kadar güzel harmanlayacağını hiç beklemiyordum. tekrar tekrar izlenesi bir film. filmin gidişatı ve sonuyla ilgilş tartışmalar şimdiden efsaneleştirdi filmi Inception (Başlangıç) Christopher Nolan filmi
Bu mesajdan alıntı yap
piti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

piti(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-08-2010 #8
filmi ben de çok beğendimm Inception (Başlangıç) Christopher Nolan filmi ben de rüya içinde rüya gördüğüm için baya etkiledi beni ..bir de izlerken filmin sonunu kestiremiyorsunuz, bu da baya heyecan katıyor.
Bu mesajdan alıntı yap