Indd. Katalog çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Indd. Katalog çalışmam ...

Indd. Katalog çalışmam
porcelain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

porcelain

Grafiker / İstanbul

Indd. Katalog çalışmam

Alt 19-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Deneme amaçlı bir katalog çalışması

Indd. Katalog çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 19-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
- Kapak çalışmanızda ön plana çıkması gereken ürünken siz world maskotunu ön plana çıkartmışsınız. Burda bir tezatlık sözkonusu.

İç sayfalarda ise düzen oldukça hoş ve göz yormayacak şekilde düzenlenmiş. Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-08-2009 #3
bence çok başarılı bir çalışma çıkarmışsınız emeğinize sağlık Indd. Katalog çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-08-2009 #4
Apple markasının son dönemde sıklıkla kullandığı metal temalar koseptine uygun bir çalışma olmuş, genel olarak katalogtan çok dergi gibi olmuş, çok fazla yazı var.. Görselleri daha büyük kullanıp yazıları daha az ve küçük kullanmanız daha etkili olur diye düşünüyorum... Kişi önce ürünü algılayıp beğenmeli, cezbolduğu takdirde ürünle ilgili detayları zaten okur... Ayrıca irem arkadaşımızın dediği gibi özellikle kapaktaki world maskotu hem boyut hem renk itibariyle (doğal olarak) göz tırmalayıcı olmuş...

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
porcelain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

porcelain

Grafiker / İstanbul

Alt 19-08-2009 #5
Apple markasının son dönemde sıklıkla kullandığı metal temalar koseptine uygun bir çalışma olmuş, genel olarak katalogtan çok dergi gibi olmuş, çok fazla yazı var.. Görselleri daha büyük kullanıp yazıları daha az ve küçük kullanmanız daha etkili olur diye düşünüyorum... Kişi önce ürünü algılayıp beğenmeli, cezbolduğu takdirde ürünle ilgili detayları zaten okur... Ayrıca irem arkadaşımızın dediği gibi özellikle kapaktaki world maskotu hem boyut hem renk itibariyle (doğal olarak) göz tırmalayıcı olmuş...

İyi çalışmalar...
Evet onu Hocam da söylemişti ama bir kampanya olduğu belli olsun diye yapmıştım ama şimdi bakınca sanki firmanın maskotu konumuna bürünmüşIndd. Katalog çalışmam dediklerinizi dikkate alacağım teşekkür ederim.

- Kapak çalışmanızda ön plana çıkması gereken ürünken siz world maskotunu ön plana çıkartmışsınız. Burda bir tezatlık sözkonusu.

İç sayfalarda ise düzen oldukça hoş ve göz yormayacak şekilde düzenlenmiş. Emeğinize sağlık.
Maskot konusu biraz önce dediğim gibi düşünerek yaptım birde kapağı nasıl dolduracağımı bilemedim ama 3.sayfada sanki kapakta kullanabilirmişim gibi geldi şimdi gözümeIndd. Katalog çalışmam Yorumların için çok teşekkür ederim

bence çok başarılı bir çalışma çıkarmışsınız emeğinize sağlık Indd. Katalog çalışmam
Çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
nosradamus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nosradamus

Grafiker / Ankara

Alt 20-08-2009 #6
Çok başarılı bir çalışma olmuş, emeğine sağlık, iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
karakura12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakura12

Grafiker / Ankara

Alt 20-08-2009 #7
Güzel tasarım ama zemin biraz koyu gibi.
Bu mesajdan alıntı yap