indesign amatör kullanıcı yardım istiyor.

InDesign - indesign amatör kullanıcı yardım istiyor. ...

elveda543 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elveda543(35)

Hiç Biri / Adana

Alt 09-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

resimde gösterdiğim iki çizgiyi nasıl bir leştirebilirim.indesign amatör kullanıcı yardım istiyor.
şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Safari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Araç çubuğunda Pen tools'a veya boşa tıkladığında P harfine bastığın (Pen tools) aracıyla istediğin şekilde (Photoshop'daki gibi decupe yaparmış gibi) çizip iki ucu birleştirebilirsin. birleştirdikten sonra renk verebilirsin.
Pen Tools da çizdiğin şekil resim alanı olarak gelir ve standart olarak çevçeveli şekilde çıkar çerçeve istemiyorsan eğer stroke menüsündeki 1 yazan değeri 0 yapabilirsin yada yükseltebilirsin.
Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
elveda543 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elveda543(35)

Hiç Biri / Adana

Alt 09-01-2009 #3
teşekkürler, birleştirrebiliyorum şimdi ama yine istediğim sonucu alamıyorum.indesign da flash taki selectioan tool daki gibi çizdiğim çizgiyi tutup eğebileceğim bir yöntem yokmu acaba pen toolsla eğebiliyorum ama o çok karışık bir türlü nerden tutunca neresinin eğileceğini anlayamadım. flashtaki selection toolsla çok kolay oluyor. şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
amator, indesign, istiyor, kullanici, yardim