İndesign ayarlarında sorun

InDesign - İndesign ayarlarında sorun Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar, indesign da yeni sayfa açarken sayfayı cm cinsinden açamıyorum. width ve height kısmında ''51p0'' ve ''66p0'' şekinde numaralar cıkıyor. Ekte gorseli de paylaşıyorum. Düzeltmeme yardımcı olabilir ...

nanach isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nanach

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 02-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar, indesign da yeni sayfa açarken sayfayı cm cinsinden açamıyorum. width ve height kısmında ''51p0'' ve ''66p0'' şekinde numaralar cıkıyor. Ekte gorseli de paylaşıyorum. Düzeltmeme yardımcı olabilir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar, indesign da yeni sayfa açarken sayfayı cm cinsinden açamıyorum. width ve height kısmında ''51p0'' ve ''66p0'' şekinde numaralar cıkıyor. Ekte gorseli de paylaşıyorum. Düzeltmeme yardımcı olabilir misiniz?
indesign preferences ayarlarından "Units&Increments" sekmesine girin ruler units bölümündeki yatay ve dikey ayarları istediğiniz ölçü birimine göre değiştirin
Bu mesajdan alıntı yap

nanach

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 02-06-2016 #3
Olmadı maalesef. Diğer seçeneklei de deniyorum ama olmuyor.
Bu mesajdan alıntı yap

nanach

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 02-06-2016 #4
Yeni bir sayfa açmadan '' ctrl+K'' yapınca düzeldi.. Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap