İndesign çıktı almak

InDesign - İndesign çıktı almak Sponsorlu Bağlantılar buraya konu açmam doğru mu emin değilim, eğer yanlış yere açtıysam yöneticilerden taşımalarını rica ederim şimdiden:smile: Ailemizin bir yerel gazetesi var ve bende gazetecilik bölümünden mezun olunca soluğu ...

İndesign çıktı almak
OoO_21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OoO_21

Hiç Biri / Kayseri

İndesign çıktı almak

Alt 11-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

buraya konu açmam doğru mu emin değilim, eğer yanlış yere açtıysam yöneticilerden taşımalarını rica ederim şimdiden:smile:
Ailemizin bir yerel gazetesi var ve bende gazetecilik bölümünden mezun olunca soluğu iş başında aldım sayfa tasarımlarımızı İndesign programında hazırlamaya başlayacağım gerekli alt yapı sorununu yeni aşmış bulunuyoruz. yazıcı olarak HP Q7543A model almayı düşünüyoruz. bellek miktarını 512 mb çıkartacağız ek olarak. Kısacası bu yazıcı işimizi görürmü arkadaşlar.
Gazetemiz günlük 8 sayfa çıkmaktadır ve 1. ve 8. sayfalar renklidir. ofset baskı için bu sayfaları CMYK çıktı ile alıyoruz. En kaliteli çıktıyı almak için yapmamız gereken ayarlar varsa onlarıda belirtmenizi isterim sizlerden.
şimdiden herkese teşekkürler.

Not: Şuan için aydınger kağıdı kullanmaktayız ama asetat kağıtlar hakkında bilgi topluyorum. bu konuda aydınger mi daha iyi olur yoksa asetat denilen plastik katkılı kağıt mı? bu soruyuda yanıtlarsanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları