InDesign CS 5.5 Sayfa numaralarını sağdan sola verme!!!

InDesign Soru ve Sorunlarınız - InDesign CS 5.5 Sayfa numaralarını sağdan sola verme!!! Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Farsca bir dergi yapıyorum, hersey tamam sayfa numaralarında caktım... sağdan sola sayfa numarası nasıl verilir acıklayabilen bir arkadas var mıdır? Acillll......

delusiveuser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delusiveuser

Grafiker / İstanbul

Alt 30-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Farsca bir dergi yapıyorum, hersey tamam sayfa numaralarında caktım... sağdan sola sayfa numarası nasıl verilir acıklayabilen bir arkadas var mıdır? Acillll...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 24-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar Farsca bir dergi yapıyorum, hersey tamam sayfa numaralarında caktım... sağdan sola sayfa numarası nasıl verilir acıklayabilen bir arkadas var mıdır? Acillll...
Bunun için CS'nin ME (middle east) sürümü lazım ama bildiğim kadarıyla illustratör ve indesing için birtakım eklentiler de mevcut sürümünüzde bu eklenti yardımıyla arapçaları görüntüleyebiliyorsunuz. Yinede en mantıklı ve sağlıklı çözüm ME versiyonu olacaktır.

Geçici bir çözüm olarak aşağıda ME versiyonunun 30 günlük deneme sürümü mevcut. en azından probleminizi halledebilirsiniz.

Download Serif, Adobe, FileMaker and WinSoft International software
Bu mesajdan alıntı yap