İndesign Cs4 Çalışma Alanı

InDesign Soru ve Sorunlarınız - İndesign Cs4 Çalışma Alanı Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Bir Gazete Hazırlıyacağım.Ve Çalışma Alanı Tam Olarak Neresi Oluyor Onu Öğrenmek İstiyorum..A3 Boyutunda Çalışcam.Resim Çektim.Ordaki Numaralandırmalardan Hangisi Çalışma Alanı ? 1 Numaralı Yerin Dışındakilerde Dahilmidir ?...

BeRaTCaNN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BeRaTCaNN

Webmaster / Karabük

Dosya23

Alt 14-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Bir Gazete Hazırlıyacağım.Ve Çalışma Alanı Tam Olarak Neresi Oluyor Onu Öğrenmek İstiyorum..A3 Boyutunda Çalışcam.Resim Çektim.Ordaki Numaralandırmalardan Hangisi Çalışma Alanı ? 1 Numaralı Yerin Dışındakilerde Dahilmidir ?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

jul_molly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jul_molly

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 14-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1 olarak numaralandırdıgınız alan sizin çalışma alanınızdır,3 çizgili olarak açılır yeni sayfa,ortadaki siyah çizgi kesim yeridir bu yüzden pembe çizgi içi tasarımı saglıklı gerçekleştirebileceginiz alandır.bunun dışında sayfanın içine dışarıya taşacak şekilde tasarımınızı yapıp tools paletinizde en altta iki kutucuk vardır,sağdaki kutuya tıklarsanız eger baskı halini ve hataları,dogruları görmüş olursunuz.sonra tekrar soldaki kutuya tıkladıgınızda kılavuzlarınız cetveliniz vb. ögeler tekrar gelir.
Bu mesajdan alıntı yap

BeRaTCaNN

Webmaster / Karabük

Alt 14-05-2010 #3
Yani Prewiewden Değil mi ? Ordan Taşmıyorsa Sorun Yok ?
Bu mesajdan alıntı yap
jul_molly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jul_molly

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 14-05-2010 #4
taşıp taşmadıgını o şekilde görmüş olursunuz evet.baskı halini gösterir size.
Bu mesajdan alıntı yap

BeRaTCaNN

Webmaster / Karabük

Alt 14-05-2010 #5
sağoL kardesim İndesign Cs4 Çalışma Alanı Klavyene sağLık İndesign Cs4 Çalışma Alanı .. çaLışmam Doğruymuş o zaman İndesign Cs4 Çalışma Alanı
Bu mesajdan alıntı yap