İndesign Cs5 Pdf problemi

InDesign - İndesign Cs5 Pdf problemi Sponsorlu Bağlantılar Herkese merhaba. Dergi kapağı tasarlarken bir sorunla karşılaştım. Tasarımı bitirdikten sonra pdf ye çevirdim ancak pdf yi açtığımda kapaktaki resmin büyük bir bölümü görünmüyor, sadece yazılar ve resmin ...

Cagri Cakir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cagri Cakir

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 11-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese merhaba. Dergi kapağı tasarlarken bir sorunla karşılaştım. Tasarımı bitirdikten sonra pdf ye çevirdim ancak pdf yi açtığımda kapaktaki resmin büyük bir bölümü görünmüyor, sadece yazılar ve resmin ufak bir bölümü görünüyor. Bunun nedenini bilen var mıdır acaba ?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

artika.55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artika.55

Grafiker / İstanbul

Alt 11-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Acrobat Reader da değil de Professional da aç aynı durum varmı? eğer varsa resim ile ilgili bir problem var demektir. resmi photoshopta aç kopyala farklı kaydet ve resmi indesignda aynı resim alanına çekme sıfırdan yeni bir alana çek bakalım aynımı olacak. Aynı olursa birde pdf yi kendi içinden değil de ps olarak masa üstüne yazdır Acrobat Distiller dan pdf yap. Yine aynı durum olursa illustratorda aç resmi ordan yükle. Çözüm üret kankaİndesign Cs5 Pdf problemi)))
Bu mesajdan alıntı yap

Cagri Cakir

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 11-10-2014 #3
çok saol bi deniyim bunları İndesign Cs5 Pdf problemi
Bu mesajdan alıntı yap

Cagri Cakir

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 11-10-2014 #4
Dediklerinin hepsini denedim fakat işe yaramadı maalesef. ama az önce indesign de resmi sola doğru daralttım pdf yi sorunsuz aldım. yalnız bu sefer de çalışma alanında o boşluk rahatsız ediyor.

Bu mesajdan alıntı yap
artika.55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artika.55

Grafiker / İstanbul

Alt 11-10-2014 #5
merak ettim şu resimi gönderebilir misin?
Bu mesajdan alıntı yap