İndesign cs5'de renk uyum sorunu

InDesign - İndesign cs5'de renk uyum sorunu ...

ozguraltinkynk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozguraltinkynk

Grafiker / Bursa

Alt 12-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaşlar başıma ilk defa tuhaf bir olay geliyor...

2 ayda bir müzik dergisi çıkartıyorum bu ay 3.sayıyı çıkartıcam 1 ve 2 sayıda hiç sorun olmadı fakat 3.sayıda çok tuhaf bir sorunla karşılaştım mesela 2 sayfa yanyana (1-1) 1.sayfadaki yazı renkleri koyu 2.sayfadaki yazı renkleri açık ne yapsam düzelmedi hayır yani ilk başıma geldi bu yazıları sade fontla yapıyorum gene olmuyor arkasına sadece düz zemin siyah koyuyorum gene olmuyor. Lütfen yardımcı olun yarın baskıya vermem lazım bu halde vermek saçma olur...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kadiror isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadiror

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Selam arkadaşlar başıma ilk defa tuhaf bir olay geliyor...

2 ayda bir müzik dergisi çıkartıyorum bu ay 3.sayıyı çıkartıcam 1 ve 2 sayıda hiç sorun olmadı fakat 3.sayıda çok tuhaf bir sorunla karşılaştım mesela 2 sayfa yanyana (1-1) 1.sayfadaki yazı renkleri koyu 2.sayfadaki yazı renkleri açık ne yapsam düzelmedi hayır yani ilk başıma geldi bu yazıları sade fontla yapıyorum gene olmuyor arkasına sadece düz zemin siyah koyuyorum gene olmuyor. Lütfen yardımcı olun yarın baskıya vermem lazım bu halde vermek saçma olur...
bir stilden etkilenmiş olabilirmi acaba .
Bu mesajdan alıntı yap

ozguraltinkynk

Grafiker / Bursa

Alt 17-02-2012 #3
bir stilden etkilenmiş olabilirmi acaba .
Hayır hiç bir şekilde etkilenmedi çok denedim programı sildim yeniden yükledim ve sanırım en son yapacağım şey bilgisayara format atmak olacak (düzelir mi bilmiyorum...)
Bu mesajdan alıntı yap
Olsinwe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Olsinwe(31)

Grafiker / Ankara

Alt 19-02-2012 #4
Görünüm mod. kontrol et belki overprint mod. kalmıştır overprint ön izlemede öyle gözüküyordur belki bilgisayarın ekranından kaynaklıdır tam anlıyamdım dediğini ama ontrol et genede
Bu mesajdan alıntı yap

ozguraltinkynk

Grafiker / Bursa

Alt 19-02-2012 #5
Dergileri baskıdan aldım normal çıktı fakat bilgisayardan pdf olarak baktığımda 2 sayfada renkler farklı oluyor mesela kırmızı değil mi 1.sayfada açık kırmızı 2.sayfada koyu kırmızı ama dediğim gibi dergi basıldı ve normal çıktı nasıl iş bende anlamadım valla...
Bu mesajdan alıntı yap
alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 20-02-2012 #6
Merak ettim bu işi. Sadece yazılar olacak şekilde sayfaları gönderebilir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap