indesign da dipnotlari sayfa sonundan bölüm sonuna aktarmasıni bilen var mi arkadaslar???

InDesign - indesign da dipnotlari sayfa sonundan bölüm sonuna aktarmasıni bilen var mi arkadaslar??? Sponsorlu Bağlantılar Selam arkadaslar, yaptigim bi kitap mizanpajinda yazar dipnotlarin neredeyse tamamini bölüm sonuna aktarmami istedi. Biraz arastirdim ama olmuyo bi türlü bu konuda bana yardimci olabilecek arkadaslar varsa lütfen ...

indesign da dipnotlari sayfa sonundan bölüm sonuna aktarmasıni bilen var mi arkadaslar???
cemrederen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cemrederen

Grafiker / İstanbul

Dosya22

Alt 16-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaslar, yaptigim bi kitap mizanpajinda yazar dipnotlarin neredeyse tamamini bölüm sonuna aktarmami istedi. Biraz arastirdim ama olmuyo bi türlüindesign da dipnotlari sayfa sonundan bölüm sonuna aktarmasıni bilen var mi arkadaslar??? bu konuda bana yardimci olabilecek arkadaslar varsa lütfen yardim edinindesign da dipnotlari sayfa sonundan bölüm sonuna aktarmasıni bilen var mi arkadaslar???((
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cemrederen

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bilen yokmuindesign da dipnotlari sayfa sonundan bölüm sonuna aktarmasıni bilen var mi arkadaslar???(
Bu mesajdan alıntı yap
ahtapot isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahtapot

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2012 #3
text variables metin degiskenleri videosunu bulup izlersen sanirim cözümü bulabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

cemrederen

Grafiker / İstanbul

Alt 10-05-2012 #4
Tsklerr ahtapot cevap veren olmadi die bakmamistim bu konuyaindesign da dipnotlari sayfa sonundan bölüm sonuna aktarmasıni bilen var mi arkadaslar???) Yeni gördüm. Ama o zaman bi sürü video izledim, arkadaslara sordum kimse bilmiyordu ve manuel halletmek zorunda kalmistimindesign da dipnotlari sayfa sonundan bölüm sonuna aktarmasıni bilen var mi arkadaslar???
Bu mesajdan alıntı yap