Indesign da fotokitap photobook hazırlamak

InDesign Soru ve Sorunlarınız - Indesign da fotokitap photobook hazırlamak ...

sguven2011 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sguven2011

Fotoğrafçı / Ankara

Alt 17-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar;
bebek, doğum, özel gün fotoğrafçılığı yapmaktayım.Yakın tarihe kadar photoshopta düzenlediğim fotoğrafları müşterilerime vermek yeterli oluyorken şimdi fotokitap uygulaması çokrevaçta. Benzer örnekleri yapan arkadaşlara sorduğumda indesign ile yaptıklarını öğrendim program hakkında çok detay bilgim yok, cs4 kullanıcısıyım, bu anlamda nerelerden araştırabilirim, forumlarda bu tarz bir açıklamaya denk gelemedim, photoshopta panaromik albüm tasarlamaktan daha farklı bir uygulama mı hiç bilmiyorum programı yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 17-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
indesign'ın panoramik fotoğraf ile alakası yok. basılı materyaller için kullanılan bir programdır. gazete, dergi, broşür, afiş, kartvizit, cd kapağı, vs. aklınıza ne gelirse! bu kadar popüler olmasının sebebi ise kullanıcıya sunduğu kolaylıklar ve adobe'nin diğer ürünleriyle olan uyumudur. çok karışık değil, ama birkaç detayı kesinlikle öğrenmeniz gerek. ama kısa zamanda öğreneceğinizden eminim. sadece programı kurun, gerisi hemen gelecek merak etmeyin.
Bu mesajdan alıntı yap
sguven2011 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sguven2011

Fotoğrafçı / Ankara

çok teşekkürler

Alt 17-01-2011 #3
panaromik fotoğraf değil, albüm demek istemiştim yanlış ifade etmişim, indirip derslere başlayayım o halde.
Bu mesajdan alıntı yap
womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 17-01-2011 #4
dersler ile bence vakit kaybetmeyin. programı kullanmaya başlayın, takıldığınızda yerde google'a yazın. forumlarda aynı soruların sorulduğu onlarca başlık göreceksiniz.
Bu mesajdan alıntı yap