indesign da kitap hazırlamak

InDesign Soru ve Sorunlarınız - indesign da kitap hazırlamak ...

elifarzu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifarzu

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 19-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba İndesign'a yeni başlıyorum iyi bir freehand kullanıcısıyım... Elimde 350 sayfalık bir kitap var bunu hazırlarken yeni dökümandan tüm sayfaları birlikte açabilirmiyim yoksa forma şeklinde mi çalışmam lazım ve bu sayfa numaralarını otomatik olarak nerden verildigini buldum ancak sanırım biyerlerde hata yapıyorum çünkü olmuyor...

şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seabis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seabis

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Uzun zamanım olmadığından kısaca yazmak istedim. Kitap için kendine güveniyorsan tek dökümanda 350 sayfa çalışabilirsin. Resim v.b. çok sık kullanılan içerik yoksa sırf text ise çalışıp gidersin. Eğer ben risk almayayım dersen book olarak çalışabilirsin. Sonra book'ları bir araya toplayıp PDF yapabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
elifarzu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifarzu

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 19-04-2010 #3
Hayır hiç foto yok sadece text. O zaman 350 sayfayı direk hazırlayıp geçicem cvbın için teşekkürler kafamı kurcalıyan bir soruydu...
Bu mesajdan alıntı yap
tarzan45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarzan45

Grafiker / Manisa

Alt 19-04-2010 #4
Aslında iyi çalışan bir donanımın ve virüslerden arındırılmış bir işletim sistemin varsa direkt olarak fotoğraflı işleri de sayfalı çalışabilirsin bence. Ben şimdiye kadar 56 sayfayı bir arada çalıştım bir sıkıntı olmadı. 350 yi de bi ara denemek lazım indesign da kitap hazırlamak Ama kullandığın dosyaları silmemeye ve yerlerini değiştirmemeye özen göster. Link sistemi olduğundan eğer aynı dosyayı bulamazsan tekrar düzenlemek zorundan kalabilir veya veri kayıpları yaşayabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap
gavan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gavan

Grafiker / Ankara

Alt 19-04-2010 #5
1200 sayfalık bir yıllık tasarımı ve her sayfada bir resim olarak yaptım hiçbir sorun yok...
Bu mesajdan alıntı yap