InDesign de Dizgi

InDesign - InDesign de Dizgi Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar ben grafik konusunda yeniyim ve size amatörce gelecek bir soru soracağım.bu yüzden bana kızmayın. ben dizgi sektörüne girmek istiyorum fakat herhangi bir bilgim yok firmalarda tecrübe ...

InDesign de Dizgi

InDesign de Dizgi

Alt 05-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar ben grafik konusunda yeniyim ve size amatörce gelecek bir soru soracağım.bu yüzden bana kızmayın. ben dizgi sektörüne girmek istiyorum fakat herhangi bir bilgim yok firmalarda tecrübe arıyor.bende kendim çalışarak tecrübe kazanmak istiyorum.örneğin yaprak testi dizgisi nasıl yapılıyor? sayfa boyutları nasıl? nelere dikkat edicem. bana yardım edebilirmisiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 05-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba arkadaşlar ben grafik konusunda yeniyim ve size amatörce gelecek bir soru soracağım.bu yüzden bana kızmayın. ben dizgi sektörüne girmek istiyorum fakat herhangi bir bilgim yok firmalarda tecrübe arıyor.bende kendim çalışarak tecrübe kazanmak istiyorum.örneğin yaprak testi dizgisi nasıl yapılıyor? sayfa boyutları nasıl? nelere dikkat edicem. bana yardım edebilirmisiniz?
Sayin, Enderejder

Bence konu açmadan önce forum içersinde arama modunu kullanarak araştırma yapmalısınız...

Indesign Soru ve Sorunlarınız

Burayı da ziyaret etmenizii tavsiye ederim.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dizgi, indesign