InDesign de Metin aktarma sorunu

InDesign - InDesign de Metin aktarma sorunu Sponsorlu Bağlantılar SeLam arkadaşLar; İndesign'e metini import ederken 7,8 sayfa kadar aLıyor, metnin devamını çekmiyor. Metinin içersinde styLe ve dipnotlar var. Ancak; StyLerri devre dışı bırakınca metin geLiyor. BaşLık ve ...

cleverblue isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cleverblue

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

SeLam arkadaşLar; İndesign'e metini import ederken 7,8 sayfa kadar aLıyor, metnin devamını çekmiyor. Metinin içersinde styLe ve dipnotlar var. Ancak; StyLerri devre dışı bırakınca metin geLiyor. BaşLık ve dipnotLarın özeLLiğini kaybetmemesini istiyorum. Sorun nerde oLabiLir acaba? Cevap buLabiLirsem sevinirim TeşekkürLer
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
SeLam arkadaşLar; İndesign'e metini import ederken 7,8 sayfa kadar aLıyor, metnin devamını çekmiyor. Metinin içersinde styLe ve dipnotlar var. Ancak; StyLerri devre dışı bırakınca metin geLiyor. BaşLık ve dipnotLarın özeLLiğini kaybetmemesini istiyorum. Sorun nerde oLabiLir acaba? Cevap buLabiLirsem sevinirim TeşekkürLer
sayfanın en sonuna gelip çıkmayan metnin olduğu yerde kırmızı minik bir çarpı olması gerek. ctrl ile ona tıklayıp pages bölümünden yeni sayfa açın. daha sonra sayfanın başına gelerek shift tuşuna basarak tıklayın..
Resimli olarak anlatmak isterdim ama şuan kendi bilgisayarımda olmadığımdan anlatamıyorum. ama sorun çözülmezse ekran fotoğrafını çekip foruma yüklerseniz daha iyi anlatabilirim..
styller için de ; chracter styleden dipnot, bold, italik kısımları tanıtmanız gerek..
Bu mesajdan alıntı yap

cleverblue

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2009 #3
AnLadım söyLediğinizi, yaLnız denemiştin daha önce söyLediğinizi. StyLe iLgiLi bir probLem oLduğunu düşünüyorum? Ayrıca iLginç oLan kırmızı kutucuk ortada yok.
Bu mesajdan alıntı yap

cleverblue

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2009 #4
StyLLeri nasıL tanıtmam gerekiyor acaba?
Bu mesajdan alıntı yap