İndesign Dersleri

InDesign - İndesign Dersleri Sponsorlu Bağlantılar İndesignı güzel bir şekilde öğrenmek istiyorum bu konuda anlatımı net ve açık anlaşılması kolay bir şekilde hazırlanmış videolar pdf dosyaları vb.kaynakları varsa benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum :worried:...

İndesign Dersleri
KastiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KastiDesign

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

İndesign Dersleri

Alt 11-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İndesignı güzel bir şekilde öğrenmek istiyorum bu konuda anlatımı net ve açık anlaşılması kolay bir şekilde hazırlanmış videolar pdf dosyaları vb.kaynakları varsa benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum :worried:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

emre_ozturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre_ozturk

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çizgi tagemi ve lynda eğitim setlerini tavsiye ederim. bende yeni başladım indesign i uygulama yaparak daha iyi kavrarsın video izlemekle olmuyor uygulama şart bu yüzden lynda diyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
KastiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KastiDesign

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 27-01-2012 #3
çizgi tagemi ve lynda eğitim setlerini tavsiye ederim. bende yeni başladım indesign i uygulama yaparak daha iyi kavrarsın video izlemekle olmuyor uygulama şart bu yüzden lynda diyorum..
bahsettiğiniz sitelere baktım ikisi de çok hoş ilgilendiğiniz için teşekkürler çok yararınız dokundu İndesign Dersleri
Bu mesajdan alıntı yap