Indesign dosyalarının Word'e aktarılması mümkün müdür?

InDesign - Indesign dosyalarının Word'e aktarılması mümkün müdür? ...

tenedos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tenedos

Grafiker / Antalya

Alt 06-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Indesign dosyalarının sayfa formatı değişmeden Word'e aktarmak olası mıdır? Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardınlarını bekliyorum. Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 06-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
basit bi mantık yürütecek olursam, indesign dosyamı önce pdf yaparım, sonrada PDF'i Doc'a çeviririm converter programı yardımıyla, olur biter Indesign dosyalarının Word'e aktarılması mümkün müdür?
Bu mesajdan alıntı yap
Safari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2009 #3
Indesign dosyalarının sayfa formatı değişmeden Word'e aktarmak olası mıdır? Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardınlarını bekliyorum. Teşekkürler
Export menüsünü kullanarak
txt olarak çevirebilirsin.
Sadece seçili alanın içindeki yazıyı alabilirsin ama.
Bu mesajdan alıntı yap
tenedos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tenedos

Grafiker / Antalya

Alt 09-02-2009 #4
Solid Converter programı birebir dönüştürmüyor, grafik kaybına neden oluyor. txt olarakta sayfa formatını alamıyorsunuz. Bu işki yolun dışında başka bir yol var mı acaba ben bunu merak ediyordum. Teşekkür ederim cevaplarınız için arkadaşlar.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
aktarilmasi, dosyalarinin, indesign, mudur, mumkun, ord', worde