InDesign Eğitimi Almak İstiyoruz

InDesign - InDesign Eğitimi Almak İstiyoruz Sponsorlu Bağlantılar Aynı matbaada çalışan iki arkadaş olarak, InDesign eğitimini başlangıçtan itibaren verebilecek, baskıya iş hazırlayabileceğimiz ve gönderebileceğimiz seviyede öğretebilecek bir hoca arıyoruz. Dersleri çalışmakta olduğumuz matbaada verebilir. Yer Bayrampaşa, ...

cristogi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cristogi

Grafiker / İstanbul

Alt 24-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aynı matbaada çalışan iki arkadaş olarak, InDesign eğitimini başlangıçtan itibaren verebilecek, baskıya iş hazırlayabileceğimiz ve gönderebileceğimiz seviyede öğretebilecek bir hoca arıyoruz. Dersleri çalışmakta olduğumuz matbaada verebilir. Yer Bayrampaşa, eğitimi vermek isteyen olursa adresinden bize ulaşabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Safari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlgileniyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
newsmann isimli Üye şimdilik offline konumundadır

newsmann

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-07-2010 #3
muhammet, İndesing' de yaptığım gazete sayfalarını pdf' ye çeviremiyorum bir kere yaptım ancak onlarda çok büyük boyutta oldu bu konuda bana yardımcı olurmusun...Şimdiden teşekkürler

Haberde İmza Gazetesi
Bu mesajdan alıntı yap
Safari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 19-07-2010 #4
muhammet, İndesing' de yaptığım gazete sayfalarını pdf' ye çeviremiyorum bir kere yaptım ancak onlarda çok büyük boyutta oldu bu konuda bana yardımcı olurmusun...Şimdiden teşekkürler

Haberde İmza Gazetesi
Elbette..
Ama bunu tüm boyutlarıyla anlatmam çok zamanımı alır..
Siz sisteminizi bilgisayarınızı söyleyin sorunu nerde yaşadığınızı söyleyin yardımcı olurum..
Bu mesajdan alıntı yap