( İndesign ) Gazete Tasarımlarım

InDesign - ( İndesign ) Gazete Tasarımlarım Sponsorlu Bağlantılar Değerli büyüklerim ve arkadaşlarım, Küçük bir ilçenin haftalık gazetesinin tasarımını yapıyorum. İşte henüz yeni sayılırım. Bu konuda eleştiri ve öneriler bekliyorum. Şimdiden teşekkür eder, saygılar sunarım....

Kuzeyajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kuzeyajans

Grafiker / Sinop

Alt 03-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değerli büyüklerim ve arkadaşlarım,

Küçük bir ilçenin haftalık gazetesinin tasarımını yapıyorum. İşte henüz yeni sayılırım. Bu konuda eleştiri ve öneriler bekliyorum. Şimdiden teşekkür eder, saygılar sunarım.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vedfux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 03-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
emeğine sağlık ,manşet haberiniz olmuyor yada siz kullanmıyorsunuz manşetleri daha belirgin yapmalısın okuyucu açısından vurgulu olmalıdır.. ve spot yazıları başlık gibi yazmışsınız genelleme fena değil başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap

Kuzeyajans

Grafiker / Sinop

Alt 04-12-2011 #3
Değerli ağabeyim yorum için teşekkür ederim. Dikkate alarak tekrar paylaşacağım. Güzel günler seninle birlikte olsun tekrar çok teşekkür ederim. ( İndesign ) Gazete Tasarımlarım
Bu mesajdan alıntı yap
sokrades isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sokrades

Grafiker / İstanbul

Alt 11-12-2011 #4
arkadaşım ilk sayfa zaman gazetesinin kötü bir taklidi olmuş.
diğer sayfalar ise çok amatör olmuş.
ulusal gazete sayfalarını incelemenizi (taklit etmenizi değil) tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

Kuzeyajans

Grafiker / Sinop

Alt 21-12-2011 #5
Çok teşekkür ederim eleştirelerinizi dikkate alacağım, saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 21-12-2011 #6
Benim dikkatimi çekense ilk sayfada bir vadiden bahsediliyor ama fotoğrafın önünü hiç gözükmeyecek şekilde kapatmışsınız.
Bu mesajdan alıntı yap

Kuzeyajans

Grafiker / Sinop

Alt 23-12-2011 #7
Yorum için teşekkür ederim, o konuda çok eleştri aldım. Umarım tekrar aynı hataya düşmem, yorum için tekrar teşekkür ederim. Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
kadiror isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadiror

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-12-2011 #8
Yorum için teşekkür ederim, o konuda çok eleştri aldım. Umarım tekrar aynı hataya düşmem, yorum için tekrar teşekkür ederim. Saygılarımla
İstanbulda gördüğüm yerel gazeteler ve bazı ulusal gazetelerle karşılaştırdığımda çok güzel ve özgün buldum tasarımları. İlk gazetedeki vadi üzerine yazılan yazının dışında ben bir hata göremedim. Ellerine sağlık. Tasarımın çok cesur. Bir gazetecilk okulu mezunu olarak ve mizanpajı bir ders olarak okuyan ve sayfa tasarımı yapan biri olarak Hem seni hemde boşluklu çalışmana izin veren patronunu tebrik ederim..Eğitimini bilmiyorum ama çok yeteneklisin. Çok daha iyi olacaksın..Konuları ayırmak için siyahın %20 tramını zemin olarak kullanırsan, bazı başlıları ve resimleri çarpıtırsan daha hoş şeyler çıkar herhalde
Bu mesajdan alıntı yap

Kuzeyajans

Grafiker / Sinop

Alt 26-12-2011 #9
İstanbulda gördüğüm yerel gazeteler ve bazı ulusal gazetelerle karşılaştırdığımda çok güzel ve özgün buldum tasarımları. İlk gazetedeki vadi üzerine yazılan yazının dışında ben bir hata göremedim. Ellerine sağlık. Tasarımın çok cesur. Bir gazetecilk okulu mezunu olarak ve mizanpajı bir ders olarak okuyan ve sayfa tasarımı yapan biri olarak Hem seni hemde boşluklu çalışmana izin veren patronunu tebrik ederim..Eğitimini bilmiyorum ama çok yeteneklisin. Çok daha iyi olacaksın..Konuları ayırmak için siyahın %20 tramını zemin olarak kullanırsan, bazı başlıları ve resimleri çarpıtırsan daha hoş şeyler çıkar herhalde

Sevgili büyüğüm sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Söylediklerini dikkate alacağım.. Tekrar tekrar teşekkür ederim. Tüm güzel günler seninle olsun saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap