inDesign ile Ajanda ve MasaTakvimi tasarımı

Sonuçlanan İlanlar - inDesign ile Ajanda ve MasaTakvimi tasarımı Sponsorlu Bağlantılar inDesign ile Ajanda ve MasaTakvimi tasarımı Merhaba, inDesign ile Ajanda ve Masa Takvimi uygulaması yapılacak. Ajanda günlük ajanda olacak. Tek renk çalışılacak. İlk giriş sayfaları standart giriş sayfaları ...

hfpwaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hfpwaw

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 12-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

inDesign ile Ajanda ve Masa Takvimi uygulaması yapılacak.

Ajanda günlük ajanda olacak. Tek renk çalışılacak. İlk giriş sayfaları standart giriş sayfaları olabilir. sonrasının tasarımı ile ilgili bir örnek satfa dizaynı elimde var. aynısı olacak. doayısı ile sadece içerisinin günlük sayfa uygulaması yapılması lazım. tatil günleri v.s. düzenlemesi.

bunun haricinde bir de spiralli masa takvimi yapılacak 13,5 x 16 ebadında. bununda tasarımı hazır. hatta bu tasarımda takvimlerin de dizgisi hazır. sadece üzerinde fotoğrafların yerleştirilmesi, elimizdeki hazır takvimin ölçsüne göre ebat büyüdüğü için ebadın yeni hale göre ölçeklendirilmesi gibi yapılacaklar var. bu çalışma indesign'da.

bu iki işi çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde indesign'da yapabilecek bir arkadaş arıyorum.

herkese iyi çalışmalar
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları inDesign ile Ajanda ve MasaTakvimi tasarımı veya inDesign ile Ajanda ve MasaTakvimi tasarımısayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kkaymakci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kkaymakci

Grafiker / İstanbul

Alt 13-12-2010 #3
hocam özellikle indesign konusunda çok iyiyim.
görüşelim
yusufsimsek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yusufsimsek

Grafiker / İstanbul

Alt 13-12-2010 #4
********* mailim ... Anlaşabiliriz
izmopolitan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izmopolitan

Grafiker / Tekirdağ

Alt 13-12-2010 #5
Görüşülelim *********
I3oI2a isimli Üye şimdilik offline konumundadır

I3oI2a

Grafiker / İstanbul

Alt 14-12-2010 #6

1 gun icerisinde geri teslim ederim. uygun fiyata
himmetdogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

himmetdogan

Grafiker / İstanbul

Alt 14-12-2010 #7

Selamlar, özellikle masaüstü yayıncılık alanında deneyimliyim. Matbaa bilgim de oldukça iyidir. 5 yıldır Indesign kullanıyorum. Takvim ve ajanda da yaptığım işler arasında. Hızlı olduğuma inandığım kadar kontrol ve düzeltmeler için de zaman ayırılması gerektiğine inanıyorum. Ajanda ve takvim uygulamaları, kontrol ve düzeltmeler, baskı hazırlığının tamamlanması toplamda 2-3 iş gününü alacaktır.
mekintos7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mekintos7

Grafiker / İstanbul

Alt 14-12-2010 #8
********* adresine mail atarsanız cvmi yollayabilirim.
onur tugba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onur tugba

Grafiker / İstanbul

İyi günler

Alt 14-12-2010 #9
Merhaba , ilanınızla yakından ilgileniyorum..15 yıldır profosyonel olarak grafikerlik yapıyorum...ödüllü çalışmalarım mevcuttur..takvim , ajanda , Indesign konularında oldukça deneyimliyim..ilgilenirseniz çalışmalarımı gönderebilirim..Başarılı bir iş ve umduğunuzdan çok daha fazlasını görmek isterseniz ,
irtibat :
e-mail : *********
tel : *********
Görüşmek üzere
gmrt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gmrt

Grafiker / İstanbul

Alt 14-12-2010 #10
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları