İndesign ile çok sayfalı çok ürünlü katalog Hk.??

InDesign Soru ve Sorunlarınız - İndesign ile çok sayfalı çok ürünlü katalog Hk.?? ...

a1101 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

a1101

Webmaster / Bursa

Alt 27-07-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba;

Indesign ile çok sayfalı çok ürünlü bir katalog oluşturmak istiyorum bu bağlamda "DATA MERGE" kullanarak excelden istediğim verileri otomatik olarak çekip aslında işin %90lık zor kısmını bitirmiş olabiliyorum. Tüm ürünlerimi hızlıca oluşturabiliyorum..

Ancak photohospta hazırladığım taslağa bunu nasıl entegre edebileceğimi bir türlü çözemedim. Hadi be arkadaşlar bir destek bir yardım bitilerim şu işi.

Tasarım formatım aşağıdaki görsel gibidir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 28-07-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Indesign bulunan data margenin bir benzeri Photoshop da bulunan İmage> Variables dir
Bu mesajdan alıntı yap
a1101 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

a1101

Webmaster / Bursa

Alt 28-07-2016 #3
Indesign bulunan data margenin bir benzeri Photoshop da bulunan İmage> Variables dir
Cevap için teşekkürler ancak indesigin daha kolay ve hızlı olacak gibi. Herşey neredeyse tamam yani ürünlerimi çekebiliyorum resmide background gibi birşey yapabilsem süper olacak..

İndesigin tarafında varmı bir öneriniz
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
data merge, indesign, indesign katalog