Indesign ile hazırladığım çalışmayı Photoshop ile açabilir miyim?

InDesign - Indesign ile hazırladığım çalışmayı Photoshop ile açabilir miyim? ...

cache10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cache10

Grafiker / İstanbul

Alt 13-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar ben ındesign de calısma yaptımda dergi bunu photohop olarak acamazmıyım?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 13-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sayfaları export ederek Photoshop'ta acabilirsin veya pdf olarak export edersin photoshop'a attığında hangi sayfayı açmak istediğini soracaktır istediğin sayfa numarasını seçerek açabilirsin lakin photoshop'a aktardığında yazılar ve diğer objelerin tamamen bütün şekilde bitmap resime dönüşecektir.
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 13-06-2010 #3
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır.

"1 dk bakarmısınz size zahmet" olan konu başlığı değiştirildi.
Bu mesajdan alıntı yap