indesign İMAJ BOYUTLARI

InDesign - indesign İMAJ BOYUTLARI ...

indesign İMAJ BOYUTLARI
faiksener1986 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

faiksener1986

Matbaacı / Ankara

indesign İMAJ BOYUTLARI

Alt 27-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

indesignda bir dokumanımda çok fazla resımler kullanıyorum kullandığım urun resımlerı genelde ebat ve boy olarak bırbırınden farklılar bunların hepsini dokumanda aynı boyutlarda kullanmak ıstıyorum yalnız sorun şu ki hepsinin aynı boyutlarda çerçevelere sığdırdıgımda resimler orantısız yerleşip bozuluyor hepsini ortak boyutlara nasıl kullanabılırım bu konuda bılgısı olan arkadaşlar yardım edebılırmı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 28-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
indesignda bir dokumanımda çok fazla resımler kullanıyorum kullandığım urun resımlerı genelde ebat ve boy olarak bırbırınden farklılar bunların hepsini dokumanda aynı boyutlarda kullanmak ıstıyorum yalnız sorun şu ki hepsinin aynı boyutlarda çerçevelere sığdırdıgımda resimler orantısız yerleşip bozuluyor hepsini ortak boyutlara nasıl kullanabılırım bu konuda bılgısı olan arkadaşlar yardım edebılırmı?
Resmi çerçevenin içine çağırdığınız zaman Shift+alt+cmd+C kısayolunu kullanarak o çerçevenin içine orantılı bir şekilde yerleştirebilirsiniz yalnız eğer çerçevenin diagonali ile resmin diagonali tutmazsa kenar kısımlarından boşluk kalabilir.
Bu mesajdan alıntı yap