indesign kartvizit baskıya gönderme

InDesign - indesign kartvizit baskıya gönderme Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar indesign konusunda yeni değilim fakat uzun zamandır kartvizit hazırlamıyordum şimdi bi iş hazırladım kafamda soru işaretleri kaldı. 45 adet kartviziti master sayfada hazırladım. Diğer bir sayfadada arka ...

gkaraduz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gkaraduz

Grafiker / Ankara

Alt 10-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar indesign konusunda yeni değilim fakat uzun zamandır kartvizit hazırlamıyordum şimdi bi iş hazırladım kafamda soru işaretleri kaldı.

45 adet kartviziti master sayfada hazırladım. Diğer bir sayfadada arka kısmını hazırladım. İki ayrı dosyanın matbaaya gitmesi bi karışıklığa yol açarmı sizce ?

Birde kartvizitler facing page olarak çalışılıp baskıya gönderilebilirmi ? Aynı sayfada hem ön hemde arka tarafları birlikte nasıl çalışılıp baskıya gönderilir.

Şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yenerberktas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yenerberktas

Eğitimci / Osmaniye

Alt 10-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sen doğru ölçüyü hazırlayıp çalışma alanında ön ve arka olacak şekilde kaydet.Fontları convertle ve renklerin cmyk olmasına dikkat et gerisini baskı yapan yer tarafından halledilir.
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 10-04-2014 #3
İşi kim bağlayacaksa (filim yada ctp ) onun dikkat etmesi gerekiyor bence
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-04-2014 #4
bana öyle biriş denk gelince hiç facing page yapmadan; aynı dökümanın 1. sayfası 1. kartvizit 2. sayfası 1. kartvizitin arka yüzü... 3. sayfası 2. kartvizit 4. sayfaya 2. kartvizitin arkası v.s. olarak yapıyorum. tek sayfalık pdf olarak gönderiyorum yine. gerisi matbaaya kalıyor...
Bu mesajdan alıntı yap
gkaraduz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gkaraduz

Grafiker / Ankara

Alt 10-04-2014 #5
teşekkür ederim arkadaşlar. Keşke baştan 2 master sayfa açıp sırasıyla efoja arkadaşımızın dediği gibi yapsaydım. Karışır diye yapmamıştım neyse bu şekildede sıkıntı olmaz diyosunuz. Umarım olmaz
Bu mesajdan alıntı yap