indesign kitap başlığı verme

InDesign Soru ve Sorunlarınız - indesign kitap başlığı verme Sponsorlu Bağlantılar indesign yeni kullanmaya başlıyorum ve kitap hazırlamam gerekiyor kitabın başlığını bütün sayfalarda kullanmam gerekiyor her sayfaya otomatik atmak için bi çözümü varmı...

ARTakalan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ARTakalan(31)

Grafiker / Ordu

Alt 30-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

indesign yeni kullanmaya başlıyorum ve kitap hazırlamam gerekiyor kitabın başlığını bütün sayfalarda kullanmam gerekiyor her sayfaya otomatik atmak için bi çözümü varmı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

rhinokurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rhinokurt

Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Window > Pages menüsünü tıklayınca çıkan kutuda görülen Master Page sayfasını açıp içine kitabın başlığını yazarsan tüm sayfalarda otomatik gözükür.

Bazı sayfalarda kitabın başlığın göstermek istemezsen o sayfadaki başlık yazısına CTRL + Shift ile tıklayıp seçip ardından silebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
ARTakalan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ARTakalan(31)

Grafiker / Ordu

Alt 01-07-2012 #3
çok teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap