InDesign Kitap kapağı ölçüleri nelerdir?

InDesign Soru ve Sorunlarınız - InDesign Kitap kapağı ölçüleri nelerdir? ...

Alt 08-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben Kitap Kapağı Tasarımı Yapmak İstiyorum Yanlız Ölçülerini Bilmiyorum Bu Konuda Bana Yardımcı Olabilirmisinz

Sizden İstediklerim

Önsayfa Boyutu, Arkasayfa Boyutu, Ve Sırt Boyutu Bekliyorum Şimdiden Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 08-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben Kitap Kapağı Tasarımı Yapmak İstiyorum Yanlız Ölçülerini Bilmiyorum Bu Konuda Bana Yardımcı Olabilirmisinz

Sizden İstediklerim

Önsayfa Boyutu, Arkasayfa Boyutu, Ve Sırt Boyutu Bekliyorum Şimdiden Teşekkürler
Hoşuna giden bir kitap al. Bir cetvelle ölç. Kesim paylarını vererek onun üstünden işini yap. İstediğin ölçüler değişken kitap boyu özellikle sırtı her işe göre değişir. Ben sana yine dediyeyim en çok kullanılan hikaye-fikir kitapları ölçüsünü 14*20 (tek yüz) cm sırtıda 1,5 cm olsun.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2009 #3
Sırt payı diye arama yaparsanız çok güzel bir dökuman vardı, sanırım sırt payı hesaplama tablosuydu adı, ona ulaşırsınız. Sayfa, kağıt ve ebat hakkında bilgi olmadan sırt payı verilemez.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
indesign, kapagi, kitap, nelerdir, olculeri