Indesign kullanabilen grafiker/dizgi elemanı

Sonuçlanan İlanlar - Indesign kullanabilen grafiker/dizgi elemanı Sponsorlu Bağlantılar Firmamıza Indesign programını iyi derecede kullanabilen, hızlı klavyesi olan, mac ortamında çalışacak, işini severek yapacak, deneyimli iş arkadaşları arıyoruz. Firmamız İstanbul Avrupa yakasındadır. maaş + sigorta verilmektedir. 9:30 ...

TereddüT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TereddüT

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 19-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firmamıza Indesign programını iyi derecede kullanabilen, hızlı klavyesi olan, mac ortamında çalışacak, işini severek yapacak, deneyimli iş arkadaşları arıyoruz.

Firmamız İstanbul Avrupa yakasındadır. maaş + sigorta verilmektedir. 9:30 - 19:00 çalışma saatlerimizdir.

İstediğiniz maaşı da sonuna ekleyerek CV lerinizi beklediğimiz eposta adresi:
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 19-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

erdogan.34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdogan.34

Grafiker / İstanbul

Alt 19-08-2010 #3
merhabalar ben erdogan hayta ilanınızla ilgileniyorum ama ındesıng fazla bilmiyorum klavyem hızlıdır daha öncede tasarı yayınlarında çalıştım mac freehand ve photoshop ta kullanıyorum ayrıca ofıce programlarınıda kullanıyorum sizin yer nerde ve hangi şirket acaba
TereddüT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TereddüT

Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2010 #4
ilanımız günceldir
brkoztrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkoztrk

Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2010 #5
indesing prgramını iyi derecede biliyorum ayrıca psd,illustratr,dreamwear programlarınıda biliyorum bilgi adam web tasarım&grafik üstün başarı mezunuyum ilgilenirseniz sevinirim..

burak öztürk