Indesign kullanan dizgi - grafik elemanı aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Indesign kullanan dizgi - grafik elemanı aranıyor - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Indesign kullanan dizgi - grafik elemanı aranıyor Şehir: İstanbul Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Indesign Freehand MX MathType Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Yayınevimizin Matematik ...

önder doruk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

önder doruk

Grafiker / İstanbul

Alt 21-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Indesign kullanan dizgi - grafik elemanı aranıyor

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Indesign
Freehand MX
MathType

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Yayınevimizin Matematik ve Fizik branşlarında hazırlanmış olan 50-100 sayfa aralığındaki fasiküllerin dizgi ve grafik işlerini bahsi geçen programlar aracılığı ile yapacak, üzerine aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek, kendine güvenen, freelance çalışacak arkadaşlar aramaktayız.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Indesign kullanan dizgi - grafik elemanı aranıyor - Türkiye Geneli - Indesign kullanan dizgi - grafik elemanı aranıyor - Türkiye Geneli ya da Indesign kullanan dizgi - grafik elemanı aranıyor - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Indesign kullanan dizgi - grafik elemanı aranıyor - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

serkan187 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkan187

Grafiker / İstanbul

Alt 21-07-2012 #3
İlanınızla ilgileniyorum. Mail gönderdim. *********
aysenirem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysenirem

Grafiker / İzmir

Alt 27-07-2012 #4
ilanınızla ilgileniyorum "*********" msn adresim eklerseniz daha detaylı görüşebiliriz.

önder doruk

Grafiker / İstanbul

İlan güncellemesi

Alt 31-07-2012 #5
Aranılan niteliklerde daha fazla personel ihtiyaç duyulduğundan arayışımız devam etmektedir. İlgilenenler için görüşmelerimiz halen devam etmektidir.
mssahin88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mssahin88(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-07-2012 #6
Mail göndedildi. ********* 0535 865 6161

önder doruk

Grafiker / İstanbul

Personel ihtiyaç bilgilendirmesi

Alt 13-08-2012 #7
Bahsi geçen konuyla ilgili şuan yeterli personel sayısına ulaşılmış olup, tekrar ihtiyaç halinde güncelleme yapılacaktır.