İnDesign mantığı nasıl bi türlü anlayamadım...

InDesign - İnDesign mantığı nasıl bi türlü anlayamadım... Sponsorlu Bağlantılar Ben Photoshop ve Quark kullanıcısıyım ve mac sisteminde çalışıyorum fakat piyasaya baktığım zaman artık kendimi yenilemem gerektiğinin zamanının geldiğine kanatına vardım ve popüler olarak kullanılan İnDesign programına başladım ...

aliça isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliça

Grafiker / Antalya

Alt 13-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben Photoshop ve Quark kullanıcısıyım ve mac sisteminde çalışıyorum fakat piyasaya baktığım zaman artık kendimi yenilemem gerektiğinin zamanının geldiğine kanatına vardım ve popüler olarak kullanılan İnDesign programına başladım fakat biraz öğrenmekte sıkıntı yaşyorum....İnDesign mantığı nasıl bi türlü anlayamadım...) biraz ipuçları verirseniz iyi olur arkadaşlar. Şimdiden teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben Photoshop ve Quark kullanıcısıyım ve mac sisteminde çalışıyorum fakat piyasaya baktığım zaman artık kendimi yenilemem gerektiğinin zamanının geldiğine kanatına vardım ve popüler olarak kullanılan İnDesign programına başladım fakat biraz öğrenmekte sıkıntı yaşyorum....İnDesign mantığı nasıl bi türlü anlayamadım...) biraz ipuçları verirseniz iyi olur arkadaşlar. Şimdiden teşekkür ediyorum.
İpuçları için forumdaki dersleri ve konuları takip edebilrsiniz onlar size yol gösterecektir takıldıgınız yerlerdede sorularınızı sorarsanız elimizden geldiği kadra yardımcı olmaya çalışırız kolay gelsin

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
aliça isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliça

Grafiker / Antalya

teşekkür ederim

Alt 14-03-2008 #3
teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ndesign, mant, nasl, trl, anlayamadm