İndesign Master Page yardımı

InDesign - İndesign Master Page yardımı Sponsorlu Bağlantılar Aradım bulamadım. master page içine diğer sayfalarda kullanmak için yerleştirdiğim kutuları diğer sayfalarda yerinden oynatamıyorum. Kilitli gibi. Sadece master sayfada değişiklik yapabiliyorum. Bunu önlemenin bir yolu varmıdır acaba. ...

kadiror isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadiror

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aradım bulamadım. master page içine diğer sayfalarda kullanmak için yerleştirdiğim kutuları diğer sayfalarda yerinden oynatamıyorum. Kilitli gibi. Sadece master sayfada değişiklik yapabiliyorum. Bunu önlemenin bir yolu varmıdır acaba. Yani master sayfada yazdığım bir yazıyı diğer sayfada değiştirmek istiyorum mesela. şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Pınar Şimşek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pınar Şimşek(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ctrl+shift ile tiklayin normal sayfadayken o kilit acilir
Bu mesajdan alıntı yap
Safari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2010 #3
Pınar hanımın söylediğine artı olarak "Page" menüsünden kilitlerinin çözülmesini istediğiniz sayfaya sağ tıklayarak "Override all master page item" e tıkladığınızda o sayfadaki tüm kilitler açılıcaktır.
Bu mesajdan alıntı yap