InDesign Math Magic Sorunu (Mac)

InDesign - InDesign Math Magic Sorunu (Mac) Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar, In design cs4 mac kullanıcısıyım. power pc olduğu için en fazla bunu kurabiliyorum. (leopard 10.5. Math magic kurdum, eklentisini yükledim (cs4) ama programdan her çıkışta, The memory ...

grafik79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik79

Grafiker / Ankara

Alt 03-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar, In design cs4 mac kullanıcısıyım. power pc olduğu için en fazla bunu kurabiliyorum. (leopard 10.5.InDesign Math Magic Sorunu (Mac)

Math magic kurdum, eklentisini yükledim (cs4) ama programdan her çıkışta,

The memory is getting low. Please save and close windows at this point.

Quit an launch MathMagic again if possible. Or restart your computer

if you face this message often.

hatasını sürekli alıyorum. Ve bir diğer sorunda programda Export eps dediğimde hiçbir tepki vermiyor ve kayıt yapmıyor. (Bilgisayarı reset attığımda da değişen bir şey olmuyor, ayrıca diğer programları kapatsam da)

Activity Monitör'de ram olarak 2.2 gb boş duruyor. Yani ram sıkıntısı yok. Tekrar, tekrar silip yeniden yüklesem bile çözüm bulamadım.

Sistemimde en fazla 6.95 math magic kurabiliyorum. (7 versiyonuda bazı nedenlerden olmuyor)

Macintosh kullanıcılarının yardımlarını bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları