İndesign metin kutularını nasıl ayırabilirim?

InDesign - İndesign metin kutularını nasıl ayırabilirim? ...

umutsuztasarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umutsuztasarim

Grafiker / Ankara

Alt 30-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba. Bir katalog üzerinde çalışıyorum, bağlı alanların istediklerimden bazılarını ayırmak istiyorum nasıl yapabilirim? Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 30-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
CTRL+ALT+F11 açılan pencerede Scripts> Application > Samples >JavaScript içerisinden bulunan Splitstory bağlantıyı kaldırabilirsiniz

Metin alanlarınızı içerisine girin ve aradından splitstory tıklayın
Bu mesajdan alıntı yap
melina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melina

Grafiker / Ankara

Alt 15-04-2013 #3
CTRL+ALT+F11 açılan pencerede Scripts> Application > Samples >JavaScript içerisinden bulunan Splitstory bağlantıyı kaldırabilirsiniz

Metin alanlarınızı içerisine girin ve aradından splitstory tıklayın
CS3 kullanıyorum. Splitstory bağlantısını kaldırabilirsiniz derken silmekten mi bahsediyorsun burada "Delete Script File" seçeneği var. Bu seçenekten bahsediyorsan eğer, sildiğimiz bu Script'i sadece çalıştığımız dosya üzerinde uygulamış olacak değil mi?
Bu mesajdan alıntı yap
melina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melina

Grafiker / Ankara

Alt 15-04-2013 #4
CS3 kullanıyorum. Splitstory bağlantısını kaldırabilirsiniz derken silmekten mi bahsediyorsun burada "Delete Script File" seçeneği var. Bu seçenekten bahsediyorsan eğer, sildiğimiz bu Script'i sadece çalıştığımız dosya üzerinde uygulamış olacak değil mi?
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 15-04-2013 #5
Bağlı alanların arasındaki bağlantıyı kaldırır ayrı ayrı hareket etmesini sağlar ; evet sadece calıştığınız dosya için geçerlidir
Bu mesajdan alıntı yap