İndesign netlik sorunu

InDesign - İndesign netlik sorunu Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, İndesignde bir dergi çalışması yapıyorum.Arkaplan görsellerinin bazılarını ps de hazırlayıp hatta fotoğraflarıda yerleştirip a3 boyutunda sayfayı kaydedıp indesgine atıyorum.Orda sadce metınlerı eklıyorum. Ama pdf press quality cıktısını ...

İndesign netlik sorunu
dennisco isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dennisco

Öğrenci (Diğer) / Ankara

İndesign netlik sorunu

Alt 08-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba, İndesignde bir dergi çalışması yapıyorum.Arkaplan görsellerinin bazılarını ps de hazırlayıp hatta fotoğraflarıda yerleştirip a3 boyutunda sayfayı kaydedıp indesgine atıyorum.Orda sadce metınlerı eklıyorum. Ama pdf press quality cıktısını aldıgımda fotogrflarda belırgın belırgın bır pixel sorunu oluyor.Fotograflarda oldukca yuksek cozunurlukte normalde. Sorun %200 zoomdan sonra baslıyor, yazılarda bı sorun oluşmuyor. Baskıda problem olurmu? Hatalı oldugum nokta neredır? Yardımcı olursanız sevınırım.Teşekkür ederim.

(not: ps de hazırladıgım sayfayı Indesgnde sadce kucultuyorum, herhangı bır buyutme işlemi uygulamıyorum.)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 16-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resmin üzerine sağ tuş tıkla display performance kısmını high quality seç düzelir

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap