indesign postscript kayıtta cmyk sorunu

InDesign - indesign postscript kayıtta cmyk sorunu ...

shehyd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shehyd

Grafiker / İstanbul

Alt 28-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba,
indesign'da hazırladığım bir çalışmayı postscript olarak kaydedip (bu arada yazdırmadan önce "composite leave unchanged" kısmını seçiyorum) pdf yaptığımda verdiğim bütün linkler 4 renk oluyor yazılarda sıkıntı yok yazılar tek renk. Ne yapmama gerekiyor? Bu arada sayfa sayısının çok olmasından mı kaynaklıdır yoksa dosyanın ağır olmasından mı bilmiyorum export yaparak direk pdf çıktısı alamıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikerler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerler

Hiç Biri / Bolu

Alt 28-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dosyanız kaç mb'lık. Bazen öyle saçma sorunlar oluyor.
Sayfa belirterek, kısım kısım pdf almayı dene.
Bu mesajdan alıntı yap
ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 29-11-2015 #3
arkadaşlar merhaba,
indesign'da hazırladığım bir çalışmayı postscript olarak kaydedip (bu arada yazdırmadan önce "composite leave unchanged" kısmını seçiyorum) pdf yaptığımda verdiğim bütün linkler 4 renk oluyor yazılarda sıkıntı yok yazılar tek renk. Ne yapmama gerekiyor? Bu arada sayfa sayısının çok olmasından mı kaynaklıdır yoksa dosyanın ağır olmasından mı bilmiyorum export yaparak direk pdf çıktısı alamıyorum.
postscript kaydetmenize gerek yok, indesignın pdf motoru son derece stabildir ve düzgün çalışır. Menülerden file>adobe pdf presets kısmından amacınıza uygun preseti seçerek sorunsuz pdf oluşturabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap